Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

10 класи не у всіх школах: кременчуцькі десятикласники потрапляють до пілотного проекту

 

16 августа 2018 09:35

Десяті класи з нового навчального року відкривають не у всіх кременчуцьких школах.

Цього навчального року в загальноосвітніх закладах Кременчука впроваджується пілотний проект щодо переходу навчальних установ  на старшу профільну школу.

Про це повідомляє директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик.

Пілотний проект передбачає відкриття 10-х класів не у всіх школах Кременчука, а  лише  в тих, де будуть створені ліцеї. Решта ж шкіл повинні отримати статус гімназій із навчальними класами до 9-го  включно.  

"На шляху впровадження пілотного проекту у всіх мікрорайонах міста будуть створено ліцеї. В кожному з них працюватиме паралель 10-11 - х  класів. Кількість цих класів у ліцеї  залежатиме від того, скільки дітей у  ньому забажає навчатися. Зокрема, в одній паралелі може бути від трьох до восьми 10-11-х класів. Кожен із них матиме свій профіль (історичний, біологічний, математичний тощо). Отже в ліцеї учні мають можливість визначатися з тим, який спецкурс вони поглиблено вивчатимуть", - повідомив Г.Москалик.

Разом із тим директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик  наголосив, що питання щодо відкриття ліцеїв буде остаточно  вирішено після прийняття сесією міської ради відповідного рішення

Цього року 10-11 класи відкриті не у всіх загальноосвітніх закладів Кременчука, до яких перегруповані учні з  решти  навчальних установ. Всі кременчуцькі діти, які бажають продовжити навчатися в 10-х класах, обов’язково будуть забезпечені місцями в профільних класах.  

На даний момент 10-ті класи набрані в таких загальноосвітніх закладах Кременчука: 1,2,3,4,5,6,8,10,11,12,16,17,19,20,21,22,23,24,25,26,28,30,31.

Як писала Кременчуцька газета раніше, майже в половини кременчуцьких шкіл не буде 10 класів

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться