Кременчугская газета
Среда, 26 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

27 кременчуцьких навчальних закладів не зуміли зекономити тепло

 

16 мая 2018 09:45

Результати моніторингу витрат теплової енергії.

Оприлюднено результати моніторингу витрат теплової енергії (відносно призначених лімітів) навчальними закладами Департаменту освіти в опалювальний період 2017-2018 років.

Ознайомитися з ними можна на сайті Департаменту освіти Кременчука.

Згідно з результатами моніторингу, лміти на споживання теплової енергії, виділені Департаменту освіти на опалювальний період 2017-2018 років, не перевищені.

27 навчальних закладів перевищили ліміти.  Інші навчальні заклади вклалися в ліміти або досягли економії теплової енергії.

Значні перевитрати теплової енергії зафіксовані в спеціалізованій  школі №7 (збільшення витрат теплової енергії на 34 Гкал), спеціалізованій  школі № 10 (збільшення на 43 Гкал), міському центрі позашкільної освіти (збільшення на 28 Гкал ). 

Значної економії теплової енергії досягли дошкільні навчальні заклади №59 (зниження витрат теплової енергії на 35Гкал), №78 (зниження на 51 Гкал),  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа 1 ступеня-колегіум» №25 (зниження на 126 Гкал), загальноосвітня школа №28 (зниження на 26 Гкал) .

«Економія досягалася за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів (в школі №28 проведено заміну 310 м² вікон, в яслах-садку №59 замінені 14 м² вікон, в колегіумі №25 замінені 30 м² вікон, в яслах-садку №78 замінені 17 м² вікон, двері), а також завдяки сумлінному ставленню керівництва закладів до економії державних коштів», - такий висновок зроблений на основі моніторингу.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться