Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 8 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

487 млн грн аліментів стягнула виконавча служба за 2018 рік по Полтавщині

 

16 января 2019 11:50

Упродовж звітного періоду завершено 483 виконавчих проваджень.

15 січня 2019 року на прес-конференції для регіональних засобів масової інформації та громадськості начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко і заступник начальника з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз підбили підсумки роботи органів ДВС ГТУЮ у Полтавській області в 2018 році.

Обговорили найактуальніші питання – стягнення заборгованості по виплаті аліментів та заробітній платі. Розповіли про впровадження законодавчих ініціатив Міністерства юстиції України щодо посилення відповідальності батьківства.

Протягом 2018 року примусовому виконанню підлягало майже 188 тис. виконавчих документів на суму близько 4 млрд грн.

 «В 2018 році за підсумками вжитих державними виконавцями Полтавщини заходів ухвалено рішення про завершення понад 103 тис. виконавчих проваджень на суму понад 1 млрд  грн», - повідомив Олег Тимченко. При цьому, у порівнянні з показниками 2017 року, рівень фактичного виконання виконавчих документів збільшився на 7,5 тис. виконавчих документів та на  67 млн грн по стягнутих сумах.

Закони #ЧужихДітейНеБуває надали державним виконавцям багато ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів.

З початку року державні виконавці Полтавської області забезпечили в рахунок стягнення аліментних платежів понад 287 млнгрн на користь 23 226 дітей.

«Завдяки нововведенням державними виконавцями винесено майже 22 тисячі постанов про встановлення тимчасового обмеження боржників у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання», - зазначив Віталій Коноз.

Однією з дієвих новацій законодавства є накладення штрафів на суму боргу по аліментах.

Державними виконавцями області винесено 87 постанов про нарахування виконавчого збору на суму понад 300 тис. грн, за якими стягнуто і перераховано на користь держави понад 190 тис. грн.

Питання забезпечення виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, має важливу соціальну значимість та є одним із пріоритетних напрямків роботи органів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області.

Протягом 2018 року на виконанні у відділах ДВС знаходилося 1 213 виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, на загальну суму понад 22 млн грн.

Упродовж звітного періоду завершено 483 виконавчих провадження зазначеної категорії на суму майже 9 млн грн, з них фактично виконано 437 виконавчих документів на суму понад 6,5 млн грн.

 

 

За матеріалами ГТУЮ у Полтавській області

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться