Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

5 тисяч вагітних жінок Полтавщини мають патологію серця та онкопатологію

 

26 травня 2018 15:00

Триває всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Торік на Полтавщині при обстеженні 11 тисяч вагітних жінок у майже у половини виявили патологію серця чи онкопатологію.Докладніше – дивіться у сюжеті Лідії Ритченко.
 Ось ця полтавка звернулася за допомогою до центру планування сім’ї. Тут під час обстеження на ультразвуковому  апараті діагностують чи є у плода патології розвитку. Торік таких жінок було близько 90.

Олександра Белей, лікар ультразвукової діагностики:  Зовнішнє середовище. Це вагітна мама. У неї може бути шкідливість на роботі, вона могла хворіти простудним захворюванням, могла приймати якісь препарати. У таких вагітних є великий ризик, що в них можуть бути вади розвитку. Найчастіше – це вади центральної нервової системи.

На першому місці в області серед захворювань вагітних жінок – патологія серця.

 Людмила Іванова, експерт за напрямом «Акушерство та гінекологія»:  Молода дівчина, 22 роки. До речі, спортсменка в нас із району області. Так, вагітність планова. Підійшли, почали обстежуватися. Ми виявили серйозну вроджену ваду серця, яка потребує встановлення кардіостимулятора.

Минулого рокуіз 300 обстежених чоловіків в області у шести діагностували безплідністьЦе пов’язано запальними процесами  статевих органів. За словами лікаря Людмили Іванової в області у  40% подружніх пар відповідально підходять до планування сім’ї та народження дитини.

 

http://www.ltava.poltava.ua

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися