Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

800 тис. грн заборгувала бюджету Кременчуцького району приватна фірма

 

11 октября 2018 13:00

До суду звернулися з позовом про стягнення.

Прокуратурою Полтавської області скеровано позовну заяву з вимогою стягнути з приватної фірми до бюджету більш ніж 800 тисяч гривень невикористаного авансу за договором підряду, а також штрафних санкцій. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Установлено, що у 2016 році за результатами проведення процедури відкритих торгів між Пришибською сільською радою та приватною фірмою укладено договір підряду щодо капітального будівництва водопостачання населених пунктів Пришибської сільської ради Кременчуцького району.

Відповідно до платіжного доручення з місцевого бюджету на користь приватної фірми перераховано понад 1,5 млн гривень, тобто сума авансу на 2018 рік. Відповідно до умов договору та постанови Кабінету Міністрів України кошти мали бути використані фірмою протягом 3 місяців з дня отримання, а по закінченню зазначеного терміну невикористані кошти авансу мали бути повернуті Пришибській сільській раді. 

Згідно акту виконаних підрядних робіт і довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат, приватною фірмою використано кошти авансу на матеріали, вироби та конструкції у сумі з урахуванням ПДВ понад 750 тисяч гривень. Таким чином, не була використана вся сума авансу.

У подальшому, між виконавчим комітетом Пришибської сільської ради та товариством укладена додаткова угода до зазначеного договору підряду, згідно якої сторони домовились про розірвання за взаємною згодою договору підряду.

Окрім цього, договором передбачено, що за прострочення строків виконання робіт приватна фірма має сплатити пеню та штрафні санкції. Так, згідно розрахунку боргу складеного Пришибською сільською радою сума пені та штрафних санкцій становить майже 30 тисяч гривень.

Органи прокуратури Полтавської області звернулись з позовом до суду щодо стягнення до бюджету коштів невикористаного авансу за договором підряду, а також штрафних санкцій на загальну суму понад 800 тисяч гривень.

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться