Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Аби знайти «королівство» Піддубної та її зв’язки з олігархами, Ульянов повторно просить суд витребувати у мобільного оператора смс-переписку з її телефона

 

11 апреля 2018 15:15

Оксана Піддубна зазначає, що такої переписки не існує.

Аби знайти «королівство» Оксани Піддубної та її зв’язки з олігархами, Руслан Ульянов повторно просить суд витребувати у мобільного оператора смс-переписку з її телефона. Про таке клопотання в суді він заявив сьогодні.

 Він вважає, що таким чином зможе підтвердити викладені в матеріалі Автографу дані. Сама О.Піддубна відповіла, що нехай Ульянов надасть номери олігархів і тоді оператор надасть цю переписку. Вона зазначає, що такої переписки не існує.

Її представник юрист Олег Бублик повідомив, що Ульянов у клопотанні про витребування смс-переписки називає статтю автографа «політичним фейлетоном», та просить дати відомості не по фейлетону, а по самій Піддубний.

 «Клопотання суперечить змісту. Якщо це фейлетон, то чому смс він хоче саме Піддубної, а не «королеви фейлетону?»- питає Бублик.

 Він каже, що редакція мала до публікації матеріалу мати докази, а не витребувати їх тепер. Він вважає, що Ульянов зловживає процесуальним правом, адже це вже друге подібне клопотання.

 Сам Ульянов таке друге клопотання пояснює тим, що раніше суддя Зоріна не повністю пояснила свою відмову. Суддя, заслухавши всі сторони конфлікту, прийняла рішення відмовити Ульянова у клопотанні. Тепер суд перейшов до розгляду справи по суті. 

Нагадаємо, справа «Піддубна vs Автограф»: Крюківський райсуд розпочав пошуки «королівства» депутата Піддубної.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться