Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 20 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

АЧС поряд: кремечужанам не рекомендують купувати м’ясо та м’ясні вироби на ринках

 

31 января 2018 16:15
АЧС поряд: кремечужанам не рекомендують купувати м’ясо та м’ясні вироби на ринках

Поки не відомо, чи пройшла ця продукція відповідні лабораторні дослідження.

У зв’язку із підтвердженням загибелі тварин від вірусу африканської чуми свиней на фермі сілгоспгосподарства у селі Недогарки Кременчуцькому районі кременчужан і гостей міста закликають не купувати м’ясо та м’ясні вироби, що не пройшли відповідні лабораторні дослідження на ринках та торговій мережі

Як повідомила прес-служба міськвиконкому, керівникам управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмилі  Жорняк і управління контролю за станом благоустрою Володимиру Окуню дано доручення організувати додаткові перевірки у місця стихійної торгівлі, де можливий несанкціонований продаж  м’ясної продукції, посиливши за ними контроль.  

Як стало відомо сьогодні під час засідання міської протиепізодичної комісії вже вилучено все м'ясо із мережі магазинів «Недогарські», яких у Кременчуці три. Про це повідомила на засіданні протиепізодичної комісії Людмила Жорняк.

«Мені показали фото (з),  де порожні полиці»,- сказала чиновниця.

Зауважимо, що власником мережі магазинів «Недогарський» є депутат Кременчуцької районної ради Микола Черниш.

«На Центральному ринку магазин «Недогарський» теж закрили. Власник Черниш підійшов відповідально», - повідомили у мерії.

Керівник Держспоживслужби Кременчуцького району Василь Покотило запевнив, що з минулої п'ятниці в магазинах «Недогарські» м'ясо не поставлялося, бо служба документів на продукцію не приймала. А ще запевнив,  що бойня на підприємстві окремо від ферм,  де утримували свиней. Інфекцію виявили лише в одному корпусі. Він запевняє, що заражене м’ясо в Кременчук не потрапило.

Нагадаємо, як повідомив раніше керівник Держспоживслужби Кременчуцького району Василь Покотило, напередодні, 30 січня, йому зателефонував депутат Кременчуцької райради Микола Черниш і повідомив, що у сельгоспгосподарстві, що розташоване у Кременчуцькому районі загинули п’ять свиноматок віком 3 роки і вагою по 150 кілограм

Ветеринари провели розтин і по змінених органах виявили,  що тварини загинули від наслідків інфекції.

Був відібраний біоматеріал, який в регіональну лабораторію Держспоживслужби – і там підтвердили АЧС.

Сьогодні стало відомо, що на фермі загинули ще три  тварини.

Раніше стало відомо, що на фермі в Недогарках, де виявлено африканську чуму свиней, буде забито 1804 свині, потім туші спалять. В.Покотіло повідомив, що в самому селі свиней, яких тримають в домашніх господарствах, поки ніхто знищувати не буде, але він рекомендує селянам їх самим забити на консерви.

Ірина Мініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться