Кременчуцька газета
П'ятниця, 14 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Акціонери вирішили: «Укртатнафта» з публічного акціонерного товариства стає приватним

24 травня 2024 09:20

На підприємстві не розголошують про прийняту акціонерами суми винагороди членів Наглядової ради та виконавчого органу підприємства за 2023 рік.

 

Позачерговими загальними зборами акціонерів Публічного акціонерного товариства "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта" 21.05.2024 прийнято рішення (про зміну типу Товариства з публічного на приватне.

Про це повідомило підприємство, яке зазнало численних руйнівних атак ворога.

У повідомленні зазначено, що державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань проведено 23.05.2024.
Повне найменування акціонерного товариства до зміни: Публічне акціонерне товариство "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта", скорочено: ПАТ "Укртатнафта".
Повне найменування акціонерного товариства після зміни: Акціонерне товариство «Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта», скорочено: АТ "Укртатнафта".
Згідно ст.3 Закону України «Про акціонерні товариства», тип акціонерного товариства не є обов’язковою складовою найменування акціонерного товариства. У відповідності до абз.3 ч.2 ст.6 Закону України «Про акціонерні товариства», зміна типу акціонерного товариства з приватного на публічне або з публічного на приватне не є його перетворенням, а в ч.2 ст.39 цитованого закону та в п.9.2 статуту Товариства зазначено, що виключно до компетенції загальних зборів акціонерів належить прийняття рішення про внесення змін до статуту акціонерного товариства, а також прийняття рішення про зміну типу акціонерного товариства.

Також позачерговими загальними зборами акціонерів Публічного акціонерного товариства "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта" 21.05.2024 прийнято рішення про затвердження Звіту про винагороду членів Наглядової ради Товариства за 2023 рік та винагороду виконавчого органу Товариства за 2023 рік.

Проте суми цих нагород не вказані, бо згідно з вимогами Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, а також особами, які надають забезпечення за такими цінними паперами, емітент може не розкривати текст звіту про винагороду членів ради та/або звіт про винагороду членів виконавчого органу шляхом їх розміщення у базі даних особи, яка провадить діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників ринків капіталу та професійних учасників організованих товарних ринків, та на власному вебсайті. В такому випадку текст звіту про винагороду членів ради та/або звіту про винагороду членів виконавчого органу має міститись лише у особливій інформації, що подається до НКЦПФР.

В Укртатнафті буде сформована незалежна наглядова рада – рішення акціонерів

Заволодіння 20 мільйонами доларів Укртатнафти: судитимуть колишнього в.о першого заступника Голови Правління

Ігор Коломойський отримав підозру за двома статтями, що може стосуватися махінацій з Кременчуцьким НПЗ

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися