Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 14 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Активісти помітили у «Спецсервісі-Кременчук» економію за рахунок стерилізації непрофесіоналами

 

30 сентября 2017 11:50

Як стверджують очевидці, до стерилізації безпритульних тварин допускають ветеринарів без відповідного досвіду у хірургії. У КП «Спецсервіс-Кременчук» ці звинувачення відкидають.

Якість роботи комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» деякі волонтери та небайдужі мешканці міста поставили під сумнів. Востаннє зауваження стосовно цього призвели до повідомлення в Facebook від Тетяни Грекул на сторінці працівника підприємства Марини Кожушки, що та, через переживання, потрапила з робочого місця до лікарні з підозрою на інсульт. 

Як з'ясувалося, каменем спотикання став процес стерилізації чотирилапих. За повідомленням очевидців, після припинення договірного контракту з кременчуцьким ветеринаром-хірургом Юрієм Сливкою, у "Спецсервісі" почали здійснювати дану непросту операцію працівники без достатнього на те досвіду. І навіть більше, працівники-реєстратори.

«У кішки моєї знайомої після стерилізації непрофесіоналами почало прибувати молоко. Своїх тварин я у такі руки не допущу! Економію на тваринах в установі, що фінансується за державні кошти вважаю неприпустимою», — прокоментувала кременчуцький волонтер та кінолог, котра сама опікується 58 бездомними тваринами Наталя Гребеннікова.

У КП «Спецсервіс-Кременчук» причетність до хірургії звичайного реєстратора відкидають. За словами директора підприємства Сергія Рєзнікова, контракт із Ю.Сливкою розірвали, оскільки самі вийшли на достатній рівень, щоб не співпрацювати з іншими приватними підприємствами. Одна операція, здійснена Ю.Сливкою, обходиться "Спецсервісу" у 450 грн, у той час як стерилізація працівником на ставці - у 320 - 340 грн.

«Сенс тоді було купувати обладнання і так далі, щоб співпрацювати з іншими? Проте Юрій досі консультує наших початківців, у нас з ним абсолютно нормальні відносини»,— повідомив С.Рєзніков. 

За його словами, один ветеринар-початківець, який проводив операції, переходить із "Спецсервісу" у приватну клініку. У іншого, що лишився - два роки досвіду роботи у державній ветклініці (що по вулиці Мазепи) та з Юрієм Сливкою. 

Також Сергій Рєзніков зауважив, що наразі комунальне підприємство потребує ще двох хірургів. Можлива ставка для них — близько 3,5 тис. грн. 

Чи знайдуть на відповідні зарплати хороших спеціалістів на підприємство для безпритульних тварин — покаже час. 

Разом з цим Наталя Гребеннікова подала заяву до місцевої прокуратури з проханням розібратися: працівниками якого ступеня кваліфікації наразі здійснюється стерилізації у «Спецсервіс-Кременчук» та чи проводилися у даній установі такі операції непрофесійними працівниками. 

Марина Соловій

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться