Кременчуцька газета
Вівторок, 23 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Активісти стурбовані: «Невже секретар міської ради Кременчука Гриценко не хоче, щоб у Кременчуці у назвах вулиць було звання Героїв України, як у інших містах?»

30 вересня 2022 16:00

Активістка та її колеги стурбовані, що під час чергового засідання комісії Ю.Гриценко впливає на рішення членів комісії - підлеглих працівників, аби у назвах вулиць не використовувати звання Герой України, якщо таке звання їм присвоєно за здійснені подвиги.

Кременчуцькі активісти продовжують висловлювати і підтримувати пропозицію керівника Кременчуцького патріотичному клубу «Доброволець»Євгенія Цимбала, аби у назвах вулиць використовувати звання Герой України, якщо таке звання їм присвоєно за здійснені подвиги. Наприклад, «вулиця Героя України Ігоря Сердюка»,  а не як зараз – «вулиця Ігоря Сердюка».

Про це редакції сьогодні повідомила громадська активістка Валентина Трофименко.

Вона зазначила, що 29 вересня - у День нашого міста Кременчука активістка зустріла мера Віталія Малецького та секретаря міської ради, голову комісії з питань найменування об’єктів топоніміки, увічнення пам’яті видатних діячів і події, встановлення пам’ятних знаків у межах Кременчуцької територіальної громади Юрія Гриценка і використавши хвилину зустрічі задала питання, чи не буде так, що наше місто стане вигнанцем серед міст України, не прийнявши на комісію рішення називати вулиці іменами Героїв вказуючи найвищу нагороду - звання Герой України.

«Ви ж розумієте, на честь найбільшої шани до Героїв і місті вже є назви вулиць захисників із використанням звання. Наприклад, «лейтенанта Покладова», «майора Борщака» та інших, але немає з вказанням Героїв України.

На одному із засідань комісії Ю.Гриценко відкинув пропозицію представника громадськості Є.Цимбала, аби звання Герой України застосовувалося у назві вулиць. При цьому Закон України не обмежує, щоб  в назві було і звання і ім’я з прізвищем.

Тож на моє запитання голова Кременчука В.Малецький відповів, що ми прислухаємося до громадськості, але присутній поряд Ю.Гриценко заперечив, мовляв в місті вже є вулиця «Героїв України». Ця назва була прийнята в процесі декомунізація, коли не було відкритого нападу росії на всю Україну, не було загиблих у війні Героїв України. Чому секретар міськради, який мав би першим підтримати патріотичний настрій народу, який розуміє, що у нас одна Богом дана  така земля - Україна і за її спасіння люди йдуть на подвиги, віддаючи своє життя спершу зарубав назву вулиці із званням Герой України, бо мовляв буде довга назва,  а тепер знайшов іншу причину, щоб Героїв України залишити без імені? Невже секретар міської ради Кременчука Гриценко не хоче щоб у Кременчуці у назвах вулиць було звання Героїв України, як у інших містах?»- каже В.Трофименко.

Активістка та її колеги стурбовані, що під час чергового засідання комісії Ю.Гриценко впливає на рішення членів комісії - підлеглих працівників, аби у назвах вулиць не використовувати звання Герой України, якщо таке звання їм присвоєно за здійснені подвиги.

Нагадаємо, Кременчуцькі активісти хочуть, аби назви вулиць в місті достойно вшановували пам’ять Героїв України

 

Олег Булашев 

   

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися