Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 1 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Антикорупціонери Кременчука вибивають інформацію по витратах на юристів

 

26 вересня 2017 08:15

Комунальні підприємства «Кременчукводоканал», «Теплоенерго» та «Благоустрій Кременчука» будь-що не хочуть давати інформацію по своїх  витратах  по юридичних послугах, які надавались протягом 2015-2017 років. 

Сьогодні, 25 вересня,  для громадських активістів та представників ЗМІ представниками Кременчуцького антикорупційного центру було надано інформацію по корупційні перспективи для представників трьох комунальних підприємств міста:

  • КП «Кременчукводоканал»,
  • КП «Благоустрій Кременчука»,
  • КП «Теплоенерго».

Як стало відомо, працівники даних комунальних підприємств ризикують отримати складені на них протоколи за статтею 212-3 КУпАП через приховування публічної інформації  по витрачанню коштів на юридичні послуги протягом 2015-2017 років.

Все почалося з того, що 31 липня цього року антикорупціонери надіслали на всі комунальні підприємства запити з проханням надати інформацію про витрачання коштів на отримання юридичних послуг.

Серед багатьох підприємств вищевказані три інформацію про свої витрати на юристів надавати відмовили, зіславшись або на неприпустимість розкриття персональних даних, або на конфіденційність запитуваної інфи.

Антикорупціонери вказали, що дана трійка не надала жодних даних  по витратах на юристів: ані сум витрат, ані дат укладення угод, ані актів виконаних робіт, ані платіжок.

Через це ними було подано заяву до офісу Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини, а там згодом на це повідомили про відкриття провадження (дивись фотоальбом до статті – Ред.).

Чим пояснюється така дивна поведінка підприємств, нині невідомо, адже достеменно відомо, що інтереси КП «Кременчукводоканал» в нинішньому році представляє радник мера з юридичних питань Руслан Ульянов, який одночасно є депутатом міськради від БПП.

Це відбувається при тому, що дане підприємство має штат власних юристів.

Крім того, на минулій сесії міськради депутат Оксана Піддубна озвучила імовірні заробітки пана Ульянова на іншому комунальному підприємстві – на «Теплоенерго».

Щомісячна сума заробітку тут, за непідтвердженими даними, складає 20 тис. гривень.

http://kg.ua/news/piddubnaya-sprosila-u-maleckogo-pravda-li-chto-ulyanov...

Слід вказати також, що юридичні послуги для КП «Кременчукводоканал» окрім самого Ульянова також надає його дружина Юлія Ульянова. 

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися