Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 26 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Апетит зростає нереально – «Агіт ТБ Малецького» наступного року обійдеться Кременчуку у понад 18 млн грн

 

27 ноября 2019 14:00

Саме таку суму передбачено у рамках міської програми. І це на 10 (!) млн грн більше, ніж передбачалось на 2019 рік.

На сесію Кременчуцької міської ради, яка запланована на 12 грудня цього року, серед інших питань, які винесено в порядок денний, є питання, що стосується фінансування комунального підпиємиства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія». Її ще в народі називають «Агіт ТБ Малецького», бо в сюжетах телерадіокомпанії постійно звучать хвалебні оди міській владі.

Найцікавіше, що проект рішення про фінансування гарно завуальований. Так, що вчора, 26 листопада, на засіданні Президії міської ради депутати не відразу помітили, що хочуть протягнути фінансування на рік у сумі майже 20 млн грн.

Назва проекту №23 звучить «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми сприяння розвитку інформаційної діяльності  КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» та Редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» на 2017- 2021 роки».

І зміни в ній депутатам аргументують наступним чином: офіційна газета Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» пройшла процедуру роздержавлення і реорганізувалася у ТОВ «Редакція газети «Вісник Кременчука».

Оскільки газета стала самостійним об’єктом господарювання, фінансувати її відповідно до вищезазначеної програми немає законних підстав.

Саме тому виникла необхідність внести зміни до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2016 року.

Проте далі найцікавіше – це тема грошей міського бюджету.

Так у розділ «Фінансова підтримка місцевого бюджету КП «КТРК» на 2020 рік: замість суми 2 млн 756 тис грн вноситься сума 18 млн 439 тис грн.

Тобто, якщо при затвердженні програми планували одну суму, то тепер депутатам пропонують змінити і внести іншу. І ця сума майже в СІМ разів більша.

Видно, що фінансування «Вісника Кременчука» припинено. На газету більше грошей не виділяють. 

І тут питання, що в Кременчуці немає інших потреб, як фінансування «ручної» телерадіокомпанії мера і його команди? Чи є зайві гроші в міському бюджеті? Так це не так.

Не так давно віце-мерка з питань фінансів Тетяна Неіленко повідомляла, що за результатами 9 місяців цього року у Кременчуці невиконання міського бюджету надійшло коштів лише 88% від запланованого.  У бюджеті Кременчука цього року діра - міські фінансисти задумуються про реальну казну

Якщо не збільшувати фінансування, то приміром можна побудувати новий басейн у таборі «Зоряний», чи, наприклад, збільшити фінансування проектів Громадського Бюджету, де можуть брати участь всі кременчужани. 

У кременчуцькому таборі відпочинку «Зоряний» може з’явитися басейн

Куди ж витрачають гроші в комунальній телерадіокомпанії? Тут варто згадати лишень, яку зарплату отримає керівник Сергій Перепелятник. 

Так, директор «Агіт ТБ Малецького » в 2018 році заробив 95 мінімальних зарплат, ніж випередив багатьох директорів комунальних підприємств. Це сума в в 353 тис 263 грн.

Ще треба згадати, що наступного року заплановано місцеві вибори. І схоже за все, тотальне збільшення фінансування комунальної телерадікомпанії не дарма. За гроші місцевого бюджету буде піар промерської команди.

А поки що варто сподіватися на одне - до сесії міськради є час. Попереду засідання постійних депутатських комісії, власне сесія. Тож депутати можуть звернути увагу на вищезазначені факти і вплинути на них.

Нагадаємо«Агіт ТБ Малецького» «влипло» у кримінальну справу

Також нагадаємо, Куди витрачає бюджетні кошти «АгітТБ Малецького»: за три дні – 79 тис грн.

Читайте також, Скільки мотузочці не витися, а кінець буде: нарешті стала відома зарплата керівника «Агіт ТБ Малецького» Перепелятника.

До речі, це більше, ніж у багатьох інших директорів комунальних підприємств.

 

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться