Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Арсен Аваков: Авіаційна академія МВС у Кременчуці набирає перший курс 177 студентів-пілотів та техніків


27 июня 2019 08:35

На 2019-2020 навчальний рік ми плануємо прийняти за державним замовленням 28 пілотів, 89 техніків та 60 авіоніків.

 

Під час цьогорічної вступної кампанії Авіаційна академія МВС у Кременчузі набирає за державним замовленням 177 студентів майбутніх пілотів, техніків та авіоніків. Вони навчатимуться за новою програмою, розробленою спільно із Airbus Helicopters, а для тренувальних польотів цього року отримають два нових гвинтокрили Н125. 

Про це 26 червня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. 

«Запорука ефективних та якісних операцій – кваліфіковані пілоти, льотний екіпаж та технічні спеціалісти, адже їхнє завдання – не лише врятувати життя людини, надати правоохоронний сервіс, а і безпечно експлуатувати та обслуговувати авіаційну техніку у повному діапазоні завдань та умов служби. Авіаційна академія МВС України у Кременчузі пропонує комплексні навчальні програми підготовки пілотів та техніків, розроблені спільно із фахівцями Airbus Helicopters», - зазначив Арсен Аваков. 

Він додав, що у рамках контракту між МВС України та Airbus Helicoptersв академії  будуть встановлені сучасні тренажери Full Flight Simulator гвинтокрилу H225 для польотів, які забезпечують максимально реалістичний досвід, а також практичні навчання на нових гвинтокрилах Н125, які будуть передані коледжу вже цього року.

«Сьогодні  на засіданні Уряду ми прийняли два важливих рішення щодо Льотної академії МВС - перерозподіл видатків на її утримання, чим остаточно завершили процес передачі навчального закладу від Міністерства освіти до системи МВС України, а також врахували питання державного замовлення для підготовки спеціалістів. На 2019-2020 навчальний рік ми плануємо прийняти за державним замовленням 28 пілотів, 89 техніків та 60 авіоніків. Ми забезпечимо для пілотів повноцінну льотну практику не на старих і поламаних Мі-2, а на сучасних гелікоптерах Н125. Окрім цього, в академії будуть встановлені два сучасні тренажери Full Flight Simulator гвинтокрилу H225. Так само і щодо техніків, вони повинні вже зараз опановувати сервісне обслуговування сучасних гелікоптерів та навігаційного обладнання. У кожного випускника буде не менше 170 годин льотної підготовки», - підкреслив очільник МВС, додавши, що викладачі також будуть проходити курси на заводі у Франції для максимального ефективного навчального процесу.

 

mvs.gov.ua

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться