Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«АвтоКрАЗ» упевнено пройшов аудит з сертифікації систем менеджменту та поліпшення якості продукції

 

24 июля 2019 14:20

Продовжено дію Сертифікату відповідності СМЯ вимогам IATF 16949:2016.   

На ПрАТ «АвтоКрАЗ» аудитори німецького органу з сертифікації систем менеджменту DEKRA провели перший наглядовий аудит системи менеджменту якості (СМЯ) відповідно до вимог IATF 16949:2016 «Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості та організацій, які виготовляють відповідні сервісні частини». Метою впровадження стандарту IATF 16949:2016 є попередження дефектів, зменшення варіацій і втрат у ланцюгу постачання.

Аудитори на завершальній нараді відзначили значне поліпшення результативності та ефективності процесів СМЯ, що відбулося протягом року - з липня 2018-го.    

У ході наглядового аудиту для перевірки функціонування всіх процесів менеджменту, клієнт-орієнтованих процесів системи та декількох підтримуючих процесів були задіяні власники процесів і представники більшості структурних підрозділів підприємства. Аудитори ретельно перевірили документацію, яка оформлюється у ході виконання процесів системи, знайшли підтвердження результативного та ефективного функціонування процесів СМЯ, перевірили продукцію протягом технологічного циклу виготовлення та на складах  тощо. Згідно з висновками аудиторської групи, «АвтоКрАЗ» упевнено крокує шляхом розвитку системи менеджменту якості та поліпшення якості своєї продукції.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року  «АвтоКрАЗ» отримав сертифікат за номером IATF №0342914, що підтверджує відповідність СМЯ вимогам стандарту IATF 16949:2016. Новий етап розвитку системи менеджменту якості ПрАТ «АвтоКрАЗ» позитивно вплинув на поліпшення якості продукції підприємства та на задоволеність споживачів.

Дійсно, відповідність СМЯ підприємства вимогам стандарту IATF 16949:2016 дозволяє розмовляти мовою світового автопрому та зберігати позиції «КрАЗу» як надійного автовиробника.   

Нагадаємо, унікальний автокран на базі КрАЗ-7133 відвантажено Метінвесту.

МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221 – для Збройних Сил України.

Жеваго сподівається, що зі зміною керівництва в країні держструктури будуть купувати в КрАЗу 2-2,5 тис вантажівок на рік.

Шаповалов жодного КрАЗу за останні роки ніде не популяризував - Жеваго.

 

 

 

За матеріалами прес-служби ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться