Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 20 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Лазня, сім'я, смерть, суд: стали відомі нові деталі загибелі 4-річного кременчужанина Арсенія

 
 

 

25 июня 2019 13:50

Свідчив товариш обвинувачуваного.

Сьогодні, 25 червня, в Автозаводському районному суді Кременчука під головуванням судді Ганни Олейнікової продовжили слухати справу про смерть 4-річного Арсенія. Хлопчик помер внаслідок тяжких травм, які, як стверджує слідство, завдав йому вітчим. Страшна звістка сколихнула Кременчук у листопаді 2016 року.

На судове засідання не прибули: кременчуцький адвокат Олександр Дворнік через хворобу; потерпіла, адже доглядає за маленькою дитиною та кілька свідків, які були поінформовані належним чином.

Отже, сьогодні дав показання лише один свідок. Він повідомив,що із обвинувачуваним вони знайомі понад 10 років і знаходяться в дружніх стосунках. Свідок зазначив, що обвинувачуваний, коли почав жити з матір'ю померлого хлопчика, рідше почав бачитися з друзями, адже працював на додатковій роботі, щоб забезпечити родину. Також, що його неодноразово бачили з Арсенієм.

«Піклувався про хлопчика, гуляв з ним, купував солодощі та ставився, як до своєї дитини», - розповів свідок.

Він зазначив, що про трагічні події 21 листопада 2016 року дізнався із засобів масової інформації.

На прохання охарактеризувати матір хлопчика, свідок зазначив, що дитина більше часу проводила з вітчимом. Жінка не працювала, адже була вагітною.

Зі слів свідка, обвинувачуваний із потерпілою познайомилися в лазні. Відпочиваючи, чоловіки викликали собі жінок «легкої поведінки». Однією з них і виявилася пані Н.

На прохання підсудного охарактеризувати шкідливі звички жінки, свідок повідомив, що вона вживала алкогольні напої під час вагітності.

Він також розповів, що бачив дитину із поламаною рукою, та те, що хлопчик не розмовляв, а спілкувався звуками.

Далі, захисник подав клопотання про додання до справи та розгляд письмових і аудіосвідчень іншого свідка, у зв’язку з його смертю.

Тож адвокат Андрій Сенніков зачитав покази. За словами пана С., вони із обвинувачуваним були знайомі з дитинства. Коли підсудний почав «таксувати», то кілька разів скористався його послугами. Тоді він і познайомився із співмешканкою чоловіка та її малолітнім сином. Свідок зазначив, що обвинувачуваний доброзичливо ставився до дитини. А 21 листопада 2016, у день трагедії, чоловік знову скористався послугами таксі. Обвинувачуваний тоді повідомив, що поспішає, адже на той період хлопчик був сам вдома, а вагітна жінка у лікарні.

Заслуховування аудіопоказів свідка С. перенесли на інше засідання.

Судові засідання призначили на 11 липня о 14.20, 17 липня о 15.00 та 29 липня о 14.00

Справу загиблого чотирирічного Арсенія у суді почали розглядати у лютому 2017 року.

Нагадаємо, раніше мати забитого хлопчика у суді давала покази, що чоловік ніколи не піднімав ні на неї, ні на сина руку. На запитання слідчого, як пояснити що на лобі, ліктях і колінах дитини були старі синці, вона відповіла, що коли була в лікарні (як сказав їй цивільний чоловік - обвинувачений) дитина вдарилася через падіння з дивана.

Обвинувачений вітчим заявив про однобокість слідства обставин смерті чотирирічного кременчужанина Арсенія.

Перед цим заслуховували колегу обвинуваченого.

Раніше допитували фельдшера Станції екстреної медичної допомоги Тамару Малецьку, яка приїздила на виклик родини того злополучного дня. У суді жінка давала покази по стану дитини вдома. Та відповіла на питання сторони захисту - що на її думку, так травмуватися дитина самотужки не змогла б.

Нагадаємо, смерть 4-річного Арсенія, якого забив вітчим у Кременчуці: справа понад два року у суді.

 

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися