Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Батькам на увагу: стало відомо, які школи Кременчука увійдуть у новий навчальний рік з ремонтами

 

20 августа 2018 12:10

У 14 загальноосвітніх навчальних закладах.

У департаменті освіти запевняють, що жодним нормативним документом не заборонено проведення капітальних ремонтів навчальних закладів протягом навчального року, але ми згадуємо, як минулоріч спортзал ліцею №11 ремонтували дуже довго і діти займалися фізкультурою у класах.

Традиція мера Кременчука Віталія Малецького – розпочинати новий навчальний рік в ремонтах, зберіглася і цього року. На запит Кременчуцької газети департамент освіти Кременчука відповів, що капітальні ремонти наразі проводяться, відповідно до затвердженого кошторису на 2018 рік, у 14 загальноосвітніх навчальних закладах, а саме: КНВК №№ 2, 4, 5, 6, 25, 30, ЗОШ № 8, 19, 20, 22, 26, 27, 28, 29.

«Станом на 3 вересня 2018 року планується завершення капітальних ремонтів в 6 загальноосвітніх навчальних закладах. Продовження ремонтних робіт, у відповідності до плану фінансування робіт, буде в КНВК № 4, 6, 25, 26, 30, ЗОШ № 20, 29», - сказано у відповіді на запит.

При цьому зазначимо, що у КНВК №4, 6, 25, 26 триватиме ремонт у спортзалах.

«Виконання капітальних ремонтів окремих приміщень можливе під час функціонування будівлі навчального закладу за своїм основним функціональним призначенням.

Водночас з цим повідомляємо, що жодним нормативним документом не заборонено  проведення капітальних ремонтів навчальних закладів протягом навчального року»,- сказано у відповіді на запит.

Разом з тим, ми згадуємо, як минулоріч спортзал ліцею №11 ремонтували дуже довго і діти займалися фізкультурою у класах. 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться