Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 8 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Батьки дев'ятикласників школи №31 просять не закривати 10 клас

 

7 декабря 2018 16:30

Звернення направили до мера, в депатамент освіти. Звертались і до Міносвіти.

Батьки учнів 9-А класу, які навчаються у школі №31, стурбовані тим, що наступного року у їх навчальному закладі не відкривають 10 клас.

Вони стверджують, що про це їм повідомила адміністрація. Тож  підготували колективне звернення, яке направили на ім’я директора школи №31, директора департаменту освіти, міського голови Кременчука

У своєму зверненні кременчужани нагадують, що за попереднім розподілом між школами на базі їх навчального закладу мали відкрити клас техноголічного профілю.Тепер плани змінились.

«Звертаємось з проханням забезпечити якісні умови отримання нашими дітьми повної загальної середньої освіти на базі школи №31. Тим більше, що школа отримала підручники на 2018-19 роки, за якими навчатимуться учні 10 класу, що зробить навчання більш якісним і сучасним, як того вимагає Міністертство освіти і науки і не потребуватиме додаткових  з матеріальних затрат», - йдеться в звернені кременчужан.

Батьки вказують, що їх учні протягом 9 років навчання в школі №31 неодноразово ставали призерами міських, обласних олімпіад та конкурсів.

А ще нагадують у зверненні, що відповідно до графіку впровадження реформи «Нова українська школа» фундаментальні зміни в старшій школі мають почати діяти з 2027 року.

Під колективним зверненням, яке направили на ім’я директора школи №31, директора департаменту освіти, міського голови Кременчука, підписались батьки учнів, яких не влаштовують нововведення.

До речі, батьки вже звертались в Міністертство освіти і науки  (МОН) за роз’ясненнями. Там пояснили, що перехідний період реформи триває декілька років, тож нагально вводити профільні класи в окремих школах нікого на місцях не примушують.

А ось в департаменті освіти Кременчука стверджують, що реформування кременчуцьких шкіл – то вимога МОН.

Вказали на поспіх освітянам і депутати Кременчуцької міської ради. Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики бурхливі обговорення викликало зовсім не профільне питання. Депутати зацікавились питанням реформування шкільної освіти. А саме створенням 10 ліцеїв в Кременчуці.

Відразу депутат міськради Дмитро Кавунник звернувся до головного освітянина міста Геннадія Москалика з тим, що " чого треба з сокирою бігти попереду" у той час, як реформа розрахована до 2027 року.

Також  батьки старшокласників з Молодіжного вже звертались до депутатів. У кременчужан одне запитання: чому профільні класи хочуть відкррити лише в школі №17. Адже на Молодіжному 5 шкіл. Кременчуцька газета теж вчора писала, що кременчужани обурені, що на Молодіжному залишиться лише одна школа з 10-11 класами

Нагадаємо, у Кременчуці зникнуть дві гімназії і кілька шкіл.

А також, не всі кременчуцькі депутати бажають реформування шкіл.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться