Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 15 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Без змін: Кременчуцький національний університет імені Остроградського посів 38 місце з 200 вишів України

 

8 июля 2020 13:30

Минулого року був аналогічний результат.

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence представив 14-ий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

При складанні цьогорічного рейтингу експерти взяли до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, узагальнені міжнародною Конференцією IREG (Bologna, Italy, 2019), та Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG (Берлін, Німеччина, 2006):

− відкритість, прозорість і незалежність ранжування університетів (застосовано лише дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ);

− всебічність і багатогранність діяльності університетів (оцінено за більш широкою базою показників порівняно з відомими рейтинговими системами.

Таким чином, цьогорічний рейтинг українських університетів розраховувався за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними (QS World University Rankings, Scopus, Webometrics, UniRank, Google Scholar Citations та участь у програмах Європейського Союзу Erasmus+), чотири – національними (результати Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт 2018/2019, стипендії Президента України і Кабінету Міністрів України для молодих вчених, Кількість отриманих патентів вченими університету в 2019 р. та середнє зважене значення для рейтингів ЗВО за кількістю поданих заяв абітурієнтами і середнім конкурсним балом у 2019 році).

За результатами рейтингу наш університет, як минулого року посів 38 місце з 200 ЗВО України. Це стало можливим завдяки значному росту у рейтингу Scopus (індекс Гірша збільшився за рік на п’ять одиниць) та здобуткам молодих науковців і студентів КрНУ у ІІ турах Всеукраїнських олімпіад та конкурсів наукових робіт.

Серед ЗВО Полтавщини КрНУ став першим, значно випередивши найближчих конкурентів, зокрема Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (92 місце).

повна версія: http://euroosvita.net/index.php/?category=11&id=6556

Нагадаємо, Кременчуцький університет ім. Остроградського піднявся у рейтингу 177 закладів вищої освіти.

 Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського на 60 місці серед 240 вишів України.

Кременчуцький університет посів 59 місце у рейтингу вишів «Топ-200 Україна 2018»

 

За матеріалами прес-служби Кременчуцького міськвиконкому

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться