Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 9 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат з групи Ferrexpo передав сучасний кардіограф в амбулаторію села Потоки

 

21 вересня 2021 15:45

Підтримка первинної медичної допомоги

Другий кардіограф і менш ніж за місяць було передано Біланівським ГЗК закладам первинної медичної допомоги Кременчуцького району. Спочатку підприємство долучилося до відкриття амбулаторії в селі Пироги, а наразі представники комбінату завітали до амбулаторії в селі Потоки.

«Чомусь так склалося, що заклади первинної медичної допомоги отримували меше благодійної допомоги. Ця амбулаторія в дещо занедбанному стані, оскільки перейшла на баланс ПМСД лише в кінці минулого року» - говоритьТарасова Наталія, директор центру ПМСД №1 міста Кременчука. – «Перед нами багато роботи, щоб амбулаторія була оновленою та сучасною. Добре, що можемо розраховувати не лише на бюджетні кошти, а й на допомогу ззовні».

Тим паче, що наступна допомога не змусить себе довго чекати. Під час зустрічі обговорювались першочергові потреби та виявили необхідність в закупці ноутбука. Юрій Химич, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК», пообіцяв найближчим часом закрити цю потребу.

«Для компаній групи Ferrexpo не існує територіальних чи інших меж в наданні благодійної допомоги, а існує лише необхідність та значимість» - говорить Богдан Лазоренко, депутат Кременчуцької міської ради та голова фракції «Європейська солідарність». – «Для мене дещо дивно, що в 2021-му році медичні заклади, від яких залежить наше здоров’я та життя, залишаються в такому стані. І це в той же час, коли всі ми маємо гаджети, Інтернет та інші сучасні технології».

З боку місцевої влади Юрій Зоря, староста Потоківського старостинського округу, розповідає, що готують проєкти по амбулаторії для подачі на отримання державного фінансування.

 

«Амбулаторія має відповідати всім нормам для належного надання послуг населенню. Окрім того, вона ще має бути привабливою і для медичних працівників, які заслуговують працювати в гідних умовах. Ми вдячні за підтримку Біланівському ГЗК і розраховуємо на майбутню співпрацю».

Хотілося б нагадати, що група Ferrexpo, до складу якої входить Біланівський ГЗК, на боротьбу з пандемією з 2020 року надала медичним закладам Полтавської області допомоги,сума якої перевищує 70 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Підбиваючи підсумки літа: відпочинок дітей на морі став можливим завдяки підтримці Біланівського ГЗК.

 Проєкт за проєктом: завершене мощення тротуару в Козельщині коштом Біланівського ГЗК.

 До відкриття амбулаторії в селі Пироги Біланівський ГЗК передав кардіограф та ліжко

 

Мокра Ольга,Фахівець із зв'язків з громадськістю та КСВ ТОВ «Біланівский ГЗК»

група FERREXPO

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися