Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Біланівський ГЗК отримає вантажні вагони від КВБЗ і допомагає Кременчуку у реалізації соціальних програм

 

5 ноября 2019 16:00

Замовлення компанії у повному обсязі виконають до завершення поточного року.

До кінця року Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат отримає від кременчуцьких вагонобудівників 400 одиниць напіввагонів на загальну вартість контракту 576 мільйонів гривень. Частина із цих коштів у вигляді податків надійшла до бюджету Кременчука та буде направлена, в тому числі, і на виконання соціальних програм.  

245 нових вагонів вже отримала компанія «Ferrexpo» від Крюківського вагонобудівного заводу. Він виконує замовлення від Біланівського ГЗК на виготовлення 400 одиниць вагонів. Та партіями постачає їх до гірничо-збагачувальних комбінатів Горішніх Плавнів.

Як каже генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич, днями комбінат отримав чергову партію нових вагонів, а ще 15 - перебувають напівдорозі до гірничозбагачувальних комбінатів Горішніх Плавнів.

«Продукція, що поставляється Крюківським вагонобудівним заводом - дуже високої якості та відповідає українським стандартам та умовам «Укрзалізниці», - каже Юрій Химич.

Начальник комерційної служби ТОВ «Біланівський ГЗК» Олександр Герасименко каже, що у черні Біланівський ГЗК та Крюківський вагонобудівний завод уклали договір, за умовами якого, останній має виготовити 400 одиниць напіввагонів для «Ferrexpo». Замовлення компанії у повному обсязі виконають до завершення поточного року. Загальна вартість контракту — 576 мільйонів гривень.

«Це робиться, аби збільшити свій парк групи «Ferrexpo», аби скоротити час на відвантаження нашої продукції та зменшити вартість послуг, адже інакше ми беремо вагони у інших власників та сплачуємо їм кошти», - каже Олександр Герасименко.

Представники групи «Ferrexpo» запевняють, що між групою та Крюківським вагонобудівним заводом давно підтримують партнерські зв’язки, а  цьогорічна багатомільйонна угода стала черговим результатом співпраці.

«Це вже не перша партія, не перший договір. Минулого року вагони закупляв Єристівський ГЗК», - каже пан Химич і додає, що наразі у «Ferrexpo» нараховується майже 3 тисячі, проте, в подальшому, заплановано збільшувати кількість рухомого складу. 

Також Юрій Химич додав, що відповідно до контракту на виготовлення вагонів, наразі компанія «Ferrexpo» сплатила Крюківському заводу майже 460 мільйонів гривень. Частина із цих коштів у вигляді податків надійшла до бюджету Кременчука та буде направлена, в тому числі, і на виконання соціальних програм.  

Слід зазначити, що раніше народний депутат України Костянтин Жеваго заявляв, що даний контракт укладений з метою підтримки місцевих виробників.

«У нас була пропозиція від «Дніпровагонмашу» купити ці вагони на 10-20 тис грн за вагон дешевше. Але ми прийняли рішення купувати на КВБЗ і годувати наших людей. Ми думаємо про своїх людей тут і хочемо своїх людей завантажити максимально роботою», - зазначав К. Жеваго.

Він констатував, що рішення цього контракту забезпечує зайнятість КВБЗ, а, отже, дає роботу робітникам підприємства, а також це відрахування у вигляді податків до місцевих і державних бюджетів.

«Податки конвертуються в краще життя наших громадян... Це робочі місця, це фінансування медицини, освіти і той же ремонт доріг... Ми робимо, а не піаримося і тільки фарбуємо лавки....» - зазначав К. Жеваго.

Нагадаємо, не балаканина, а розвиток економіки регіону: Біланівський ГЗК уклав з КВБЗ контракт про постачання вагонів на 500 млн грн.

Цифра вражає: півмільярда гривень вже отримав КВБЗ від Біланівського ГЗК корпорації «Ferrexpo».

 

 

А.Зубець, О.Булашев

Фото Телерадіокомпанія «ГОК»

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться