Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Біленький від своїх слів не відмовляється: питання 8 млн грн на теплові лічильники для Кременчука винесуть на розгляд бюджетної комісії

29 лютого 2024 12:45

Пряма мова.

Сьогодні до Кременчука завітав голова Полтавської облради Олександр Біленький. Він провів ряд нарад та зустрічей, і, як завжди, не відмовився від спілкування з представниками місцевих медіа.

Зокрема, під час брифінгу головний редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев запитав чиновника про обіцяні ним кошти, а саме 8 млн грн на теплові лічильники для кременчуцьких багатоповерхівок.

«Раніше ви обіцяли 8 мільйонів гривень на теплові лічильники містянам за умови співфінансування Кременчука. Кременчук виділив ці кошти, а що з обласними?» - запитав О.Булашев.

«Це питання задавав депутат Іван Москалик на минулій комісії. Відповідь наступна. Я підтверджую ці слова. Ми дійсно обіцяли 8 мільйонів гривень на теплові лічильники Кременчуку. Це половина загальної суми […] Це відбулося влітку минулого року, а від очікуваного перевиконання на той час, на жаль, ми не змогли отримати ту фінансову складову, яку планували. Тобто перевиконання не було, і нам не було звідки взяти ці кошти.

Це питання знову було піднято восени минулого року, але тоді змінилося керівництво військової адміністрації, яка мала свій погляд на це питання. Ми мали питання вирішити в той спосіб, який ми пропонували чи планували. Але все-таки до комісії профільної це питання дійшло. Зараз воно виноситься на бюджетну комісію – це 8 мільйонів. І я не те, що переконаний, але ми вже будемо тоді розмовляти з обласною військовою адміністрацією, так як вони зараз розпоряджаються бюджетом, щоб ці кошти були виділені. Тобто я не відмовляюся від своїх слів», - заявив О.Біленький.

Нагадаємо, Навіщо сьогодні до Кременчука приїздив голова Полтавської облради Біленький, і чи може наше місто залишитися без опалення передчасно.

 

Клим Соколов

Відео Микити Ліцкевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися