Кременчуцька газета
Понеділок, 26 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Біленький заявив, що з Проніним погодилися розпочати процедуру передачі шкірвендиспансеру на баланс Кременчука

29 листопада 2023 12:30

Але є одна умова – не перепрофільовувати заклад. Міський голова Кременчука Віталій Малецький погоджується на цю умову і залучає до контролю питання представників ЗМІ.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував редактору «Кременчуцької газети» Олегу Булашеву свою зустріч з очільником Полтавщини Філіпом Проніним, на якій обговорювалася доля Кременчуцького шкірвендиспансеру.

«Учора відбулася зустріч з начальником військової адміністрації Філіпом Проніним та керівником профільного департаменту Віктором Лисаком. Обговорювали тему подальшої долі шкірно-венерологічного диспансеру у Кременчуці.

Якщо коротко, ми разом погодили розпочати процедуру передачі установи на баланс міста Кременчук. За однієї умови – не перепрофільовувати заклад.

Це може бути виключно політична угода, і контроль за її виконання, сподіваюсь, візьмуть на себе журналісти та громадськість.

Зі свого боку я не висував жодних умов передачі, тому що у своїй роботі ми орієнтуємося на думку профільних департаментів, зокрема – охорони здоров’я», - сказав О.Біленький, чим ще раз підтвердив вже відому аксіому, що він грамотний керівник, який, не дивлячись на неприємні вислови на свою адресу з боку влади Кременчука, є людиною прагматичною та завжди готовий підставили плече громадянам, а у даній ситуації – медикам і пацієнтам установи.

Не міг О.Булашев не запитати про політичну складову питання, бо Кременчуцька міська влада висловила багато неприємних слів в бік голови облради Олександра Біленького. Тому він як очільник більшості в облраді міг би не погодитися йти назустріч владі Кременчука.

«Тепер про політичну складову. Дійсно, за час саме діючої каденції на свою адресу та адресу обласної ради ми вислухали від депутатського складу кременчуцьких колег та, зокрема, міського голови, чимало образливих заяв. Я не буду обговорювати стиль комунікації колег, залишу на їх совісті. Полтавська обласна рада неодноразово демонструвала бажання допомогти громадам, зокрема і Кременчуцькій. Тому і в даній ситуації робимо крок назустріч, у першу чергу, людям!» - сказав О.Біленький.

Олег Булашев вже запитав міського голову Кременчука Віталія Малецького про те, чи погоджується він та його команда на умову обласної влади – зберегти заклад і не перепрофільовувати його та не будувати на його місці багатоповерхівку.

Мер заявив, що він дякує владі області за прийняте рішення і безумовно погоджується на умову та запросив залучитися до контролю цього питання представників ЗМІ, зокрема і О.Булашева.

Доля Кременчуцького обласного клінічного шкірвендиспансеру сьогодні стурбувала депутатів Полтавської облради.

Кременчук просить від Полтави повернути в комунальну власність будівлю місцевого шкірвендиспансеру.

Пацієнти та медики Кременчуцького шкірвендиспансеру просять нового очільника області Проніна зберегти їх заклад.

Медперсонал Кременчуцького шкірвендиспансеру сьогодні отримав повідомлення про скорочення: а де ж обіцяні переведення в інші заклади?

Малецький про керівництво облради, зрадництво та можливість збереження шкірвендиспансеру у Кременчуці.

Лисак каже, що кременчуцький шкірвендиспансер на себе не заробляв, а лікарі та журналісти просять офіційні дані.

Пронін зібрав нараду щодо подальшої долі Кременчуцького шкірвендиспансеру, який з першого грудня має припинити існування.

 

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися