Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 8 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Більшість депутатів міськради Кременчука «танцюють під одну дудку» з мером Малецьким

 

12 декабря 2018 12:15

Вони не хочуть збиратися на сесію раз на місяць.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради опозиційний депутат Оксана Піддубна виступила із запитом «Щодо скликання чергової сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання».

У запиті зазначалося, що 2018 рік вже добігає кінця й ознаменувався він запровадженням міським головою Віталієм Малецьким нової тенденції в життєдіяльність міста - проводити сесії Кременчуцької міської ради раз у квартал (в кращому випадку 1 раз на 2 місяці).

«Отримуючи зарплати сотнями тисяч ані мера, ані його заступників не хвилюють наслідки цього самоуправства, адже саме в купі паперів можна приховати незаконне виділення за безцінь земель на користь наближених до влади осіб та відмовити в отриманні землі чи подовженні договору оренди тим, хто не дав хабаря, в купі паперів легко приховати дерибан бюджетних коштів можновладцями, іншими словами створюється коридор для корупції у виконавчому комітеті, адже  в купі паперів краще прикрити злочини, які вчиняє влада по відношенню до звичайних мешканців.

Таким чином, позиція «ручного» мера щодо проведення пленарних засідань Кременчуцької міської ради порушує права та інтереси кременчужан. Окрім цього, несвоєчасне скликання сесій суперечить чинному законодавству України»,- заявила О.Піддубна.

Вона також зазначила, що не втомлюється нагадувати, що згідно ч.5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування» сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності – НЕ РІДШЕ НІЖ ОДИН РАЗ НА МІСЯЦЬ.

«З моєї точки зору, міський голова за мовчазною згодою та потуранням депутатів нехтує законами України та НАГЛО ДЕМОНСТРУЄ, що влада Кременчука, грабуючи та витираючи ноги об кременчужан, залишається безкарною.

Враховуючи вищевикладене, звертаюся до мера Кременчука від імені депутатів Кременчуцької міської ради з ВИМОГОЮ: скликати чергову сесію Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання 23 січня 2019 р., підписавши відповідне розпорядження»,- сказала депутат.

 

Проте більшість депутатів міськради Кременчука цей запит колеги не підтримали , бо «танцюють під одну дудку» з мером Малецьким.

Нагадаємо, фіолетова більшість Кременчуцької міськради не хоче збиратися на сесію раз на місяць.

Регламентну комісію просять розібратися з мером щодо проведення сесії Кременчуцької міськради раз на квартал.

Онлайн-трансляцію XXXIIІ сесії Кременчуцької міської ради VII скликання 12 грудня 2018 року дивіться за посиланням.

 

Клим Соколов

Фото Кирила Воронцова

 

 
 
 
 
 
 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться