Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 30 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Бив та душив: колишній чоловік хотів помиритися з екс-дружиною, а повів себе як садист

 
 

 

16 сентября 2020 13:15

Судові справи.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню уродженця с.Заспсілля Кременчуцького району, освіта середня, працюючого ПАТ «Укртатнафта», розлученого, на утриманні має неповнолітню дитину - сина, раніше не судимого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

Як сказано у вироку суду, обвинувачений 21 грудня 2019 року близько 20.00, з метою повернення особистих речей, прийшов до помешкання колишньої дружини. Під час передачі речей, перебуваючи в коридорі загального користування під`їзду біля входу до квартири, на ґрунті особистих неприязних відносин, у обвинуваченого виник прямий злочинний умисел, спрямований на спричинення тілесних ушкоджень потерпілій.

Усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, обвинувачений пройшов до кімнати і руками штовхнув жінку в напрямок від себе, що призвело до падіння останньої спиною на підлогу квартири.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, спрямовану на спричинення тілесних ушкоджень, обвинувачений , зайшовши до квартири, побачивши, що жінка,  після її падіння, намагалася самостійно піднятися з підлоги, з метою підкорення та перешкоджання цьому, долонями обох рук притиснув її до підлоги в область передньої частини плечового суглобу лівої руки, після чого обома руками схопив потерпілу за верхні частини обох її рук та продовжив притискати її до підлоги, сів поверх неї та шляхом обхвату долонями обох рук, схопив її за шию й утримував доки остання не почала прохати надати їй можливості випити води.

Після того, як обвинувачений відпустив жінку, остання, отримавши можливість вільного пересування, з метою втечі від чоловіка, вибігла із квартири до коридору загального користування під`їзду. Обвинувачений її наздогнав та, обхватом долонями обох рук, знову схопив за шию, під час чого останній вдалося вирватись та продовжити спробу втечі. Під час пересування жінки по коридору, неподалік від входу до ліфта, обвинувачений повторно її наздогнав та, шляхом здійснення поштовху руками, знову повалив її спиною на підлогу. При падінні жінка вдарилася скронево-тім`яною ділянкою голови з правого боку об підлогу, після чого обвинувачений сів поверх неї, обхватами долоней обох рук повторно схопив жінку за шию та утримував та до появи сусіда. Після зауважень якого відпустив жінку.

Згідно висновку експерта, при судово-медичній експертизі у жінки виявлені тілесні ушкодження у вигляді: забою м`яких тканин голови, саден і підшкірних гематом правої скронево-тім`яної ділянки, шиї, верхніх кінцівок, забою лівого плечового суглобу, які утворились від ударної дії тупих твердих предметів, можливо і від ударів руками чи ногами, або іншими тупими твердими предметами з подібними характеристиками, можливо в указаний термін і при вказаних обставинах у постанові та під експертною і за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та пояснив, що того дня ввечері прийшов до своєї колишньої дружини, бо приніс речі. Коли повернув речі, жінка почала кричати, психувати, він підійшов до неї заспокоїти, а вона вискочила в коридор, впала, він схопив її за шию, не бив. З обставинами викладеними в обвинувальному акті погодився. Все це відбулось через те, що він намагається відновити сім`ю.

Потерпіла суду пояснила, що 21 грудня 2019 року близько 20.00, до неї в квартиру прийшов колишній чоловік. Коли він пройшов до кімнати, то штовхнув її руками від себе, від чого вона впала на підлогу. Після цього, він долонями обох рук притиснув її до підлоги, щоб вона не могла піднятися, сів зверху та почав душити руками за шию, доки вона не стала благати про допомогу. Коли відчула, що він послабив притискання, вона відразу вибігла з квартири до коридору загального користування. Проте обвинувачений її наздогнав, та почав хватати за шию обома руками. Вона відбігла до входу ліфта, де обвинувачений її повторно наздогнав та штовхнув, від чого вона впала на спиною на підлогу та вдарилась головою з правого боку об підлогу, після чого обвинувачений сів поверх неї, почав душити за шию та утримував доки не вийшов сусід і не зробив зауваження.

Показання обвинуваченого повністю відповідають фактичним обставинам справи, які він не заперечує.

Заслухавши справу суддя визнала обвинуваченого винним  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України та призначила йому покарання у виді штрафу в розмірі 50  неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850  гривень.

Вирок може бути оскаржений з підстав, передбачених ст.394 КПК України до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

Клим Соколов 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися