Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Бійка біля новорічної ялинки Кременчука: двоє містян заплатять штрафи за синці кременчужанину

6 липня 2022 14:15

Судова справа.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Андрій Малтиз розглянув у відкритому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням Олексія*, уродженця м. Кременчука, освіта вища, не працюючого, не одруженого, раніше не судимого у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження) та Олександра , уродженця м. Кременчука, з середньо спеціальною освітою, не працюючого, не одруженого, раніше не судимого, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

Як сказано у вироку суду, 1 січня 2022 близько 23. 20 Олексій спільно із знайомими Олександром, та ще двома товаришами перебували на святкуванні Нового року біля центральної ялинки, що розташована у м. Кременчук на площі Перемоги. Там у обвинувачених виникла сварка з іншим відпочиваючим Іваном, в ході якої у чоловіків виник злочинний умисел на спричинення тілесних ушкоджень потерпілому .

З метою реалізації свого протиправного умислу, Олексійна ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, наніс Івану один удар головою область обличчя потерпілого.

Тим самим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді: синців на нижній повіці лівого ока, переніссі, нижній повіці правого ока, які за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Вказаними діями обвинувачений заподіяв умисні легкі тілесні ушкодження потерпілому, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.125 КК України.

З метою реалізації свого протиправного умислу, Олександр, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, наніс Івану один удар правою рукою стиснутою у кулак в область обличчя зліва, тим самим спричинив останньому тілесні ушкодження.

Відповідно до висновку експерта у потерпілого виявлені тілесні ушкодження у вигляді: синців завитку лівого вуха, які за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Вказаними діями Олександр заподіяв умисні легкі тілесні ушкодження потерпілому, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.125 КК України.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений Олексій вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю та показав, що за обставин, часу та місця, встановлених судом, в ході конфлікту з потерпілим наніс останньому удар головою в область обличчя , як це зазначено в обвинувальному акті .

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений Олександр вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю та показав, що за обставин, часу та місця, встановлених судом, в ході конфлікту з потерпілим наніс останньому один удар правою рукою стиснутою у кулак в область обличчя зліва, як це зазначено в обвинувальному акті .

Обвинувачені пояснили , що повністю підтверджують та погоджується із усіма обставинами вчинення правопорушення, вказаними у висунутому кожному з них обвинуваченні, просять суворо не карати.

Заслухавши справу суддя Олексія визнав винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України і призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.

Олександру також визнана винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України і призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

 

Олег Булашев

*Імена змінено

Фото ілюстративне

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися