Кременчуцька газета
Неділя, 19 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Бізнес Полтавщини готовий маркувати свої товари за стандартами «Зроблено В Україні»

18 квітня 2024 07:30

Якими програмами та грантами зараз можуть скористатися підприємці.

Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні» акумулювала в собі пріоритетні напрями розвитку вітчизняного бізнесу. Як підприємству стати її частиною та популяризацію вітчизняних товарів обговорили на онлайн-нараді за участю представників бізнесу. Про це повідомляється на сайті Полтавської ОВА.

Старший проєктний менеджер команди підтримки реформ Міністерства економіки України Олексій Бахтінов розповів про платформу, які вона містить розділи та як до неї підключитися. Зокрема він акцентував на важливості підтримки українського виробника.

«Купуючи продукцію власних виробників ми підтримуємо кожного українця, сприяємо створенню нових робочих місць. Також це суттєво впливає на збільшення фонду заробітної плати. Кошти йдуть на податки, підтримку підприємств та армії», – розповів старший проєктний менеджер команди підтримки реформ Міністерства економіки України Олексій Бахтінов.

На зустрічі розповіли, якими програмами та грантами можуть скористатися підприємці. Це програми компенсації на сільгосптехніку, «Шкільний автобус», «єОселя»,

«Доступні кредити 5-7-9». Гранти до 8 млн грн на розвиток переробних підприємств, до 1 млн грн для ветеранів, ветеранок і членів їхніх сімей, мікрогранти до 250 тис на старт власної справи.

На платформі представлено й брендування, яке можуть використовувати виробники. Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» можна за посиланням.

Бізнес Полтавщини вже готовий маркувати свої товари за технічними стандартами «Зроблено В Україні». Наразі 3 підприємства повідомили своїх постачальників про обов’язкове маркування продукції.

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися