Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 28 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Благоустрій Кременчука» просить мільйон гривень, аби ще попиляти і порубати


6 ноября 2017 14:05
«Благоустрій Кременчука» просить мільйон гривень, аби ще попиляти і порубати

Йдеться про сухостійні і фаутні дерева та про зміни до міської програми, які запропонують внести депутатам на найближчій сесії міської ради.

Згідно з проектом рішенням, оприлюдненим на сайті Кременчуцької міської ради, зміни пропонують внести в міську Програму із виділення аварійних, сухостійних та фаутних дерев, а також кронування дерев, що досягли вікової межі на 2017 -2020 рік.

«У зв’язку із закінченням вегетаційного періоду, суттєво підвищилась кількість скарг мешканців, звернень депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо кронування дерев на території міста Кременчука, тому виникає обґрунтована необхідність у виділенні додаткових коштів КП «Благоустрій Кременчука» для вирішення порушених питань у 2018 році», - йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення.

Комунальники вважають, що їм, аби виконати вищеназвані роботи потрібно мільйон гривень. А саме виділення додаткових 500 тис. грн. на 2017 рік та 500 тис. грн. на 2018 рік для «виконання робіт з капітального ремонту зелених насаджень».

Тут треба нагадати, що цього року КП «Благоустрій Кременчука» отримало 1 мільйон 500 тис. грн., які освоєні у повному обсязі. Принаймні, це стверджується у поясненнях до проекту рішення.

Тож, як депутати пристануть на це прохання і виділить «Благоустрою Кременчука» 500 тисяч гривень, то комунальникам треба в день спилювати дерев щонайменше на 16 тисяч гривень, аби освоїти всю суму.

Нагадаємо, фінансові апетити на техніку «Благоустрою Кременчука» наступного року сягнуть майже 20 млн гривень.

 

 Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться