Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 20 Квітня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Борги минулих років: у Кременчуці скасовують ремонти доріг, видалення дерев, облаштування кладовища

 

3 березня 2021 08:15

Питання засідання міськвиконкому.

На засідання міськвиконкому виносять проєкт рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів – Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Згідно із ним пропонують перерозподілити бюджетні асигнування, затверджені в бюджеті Кременчуцької міської територіальної громади на 2021 рік по Департаменту житлово-комунального господарства.

Зменшують видатки:

на суму 803 тис 126 грн, які раніше виділили на капітальний ремонт внутрішньоквартальних проходів та проїздів;

на суму 50 тис грн, які були передбачені видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев, а також кронування дерев, що досягли вікової межі;

на суму 763 тис 976 грн, виділених нав виконання Програми діяльності та розвитку комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» на 2021 рік;

на суму 225 тис грн, виділених на придбання засобів індивідуального захисту для працівників підприємствадля комунального підприємства «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг»;

на  суму 108 тис 945 грн, виділених на реконструкцію частини міського кладовища з улаштуванням зони поховань сектора «Б» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська для комунального підприємства «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг»;

на суму 46 тис 397 грн, виділених на реконструкцію електромереж зовнішнього освітлення внутрішньоквартальних проходів та проїздів.

А ось гроші, які вивільняться за рахунок зменшення вищеперерахованих видатків у мерії Кременчука збираються спрямувати на погашення боргів минулих років.

А саме збільшують: на суму 21 тис 918 грн на погашення кредиторської заборгованості, яка склалася станом на 1 січня 2021 року.

на суму 803 тис 126 грн на виконання зобов’язань, які склалися у 2020 році, та не були профінансовані.

на суму 50 тис грн на виконання зобов’язань, які склалися у 2019 році, та не були профінансовані, для комунального підприємства «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» та на суму 24 тис 478 грн на виконання зобов’язань, які склалися у 2020 році, та не були профінансовані.

на суму 763 тис  976 грн на виконання зобов’язань, які склалися у 2019 та 2020 роках, та не були профінансовані, для комунального підприємства «Благоустрій Кременчука».

На суму 333 тис  945 грн виконання зобов’язань, які склалися у 2020 році, та не були профінансовані, для комунального підприємства «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг».

Нагадаємо, Отакої: у Кременчуці заборгували за ритуальні послуги і поминальні обіди при похованнях учасників АТО

Чиитайте: Комунальні борги Кременчука тягнуться з 2018 року

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися