Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 23 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Боржники Кременчука цього року погасили 11 млн грн заборгованості з ЄСВ 

 

 

11 вересня 2019 08:00

З січня по серпень 2019 року боржникам направили 8 тис 378 вимог про сплату недоїмки.

Кременчуцьке управління ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що станом на 1 вересня 2019 року заборгованість із єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) склала 65,3 млн гривень. 

Юридичні особи заборгували 16,1 млн грн, фізичні особи - підприємці – 49,2 млн гривень. 

Зважаючи на те, що на ДПС поклали контроль за дотриманням податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам й забезпечення реалізації державної політики з адміністрування ЄСВ, Кременчуцьким управлінням постійно вживаються заходи щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску. 

За результатами проведеної роботи за період з січня по серпень 2019 року боржникам направили 8 тис 378 вимог про сплату недоїмки на загальну суму 70,5 млн грн та забезпечено погашення боргу в сумі 11 млн гривень. 

Ще раз нагадуємо, що період роботи працівника, за який роботодавцем не сплачені внески з єдиного соціального внеску, не буде зараховано до страхового стажу працівника до повного погашення боргу. Ось чому нарахування та своєчасна й повна сплата ЄСВ є запорукою соціального захисту громадянина. На жаль, окремі роботодавці не розуміють, що порушення ними обов'язків зі сплати внесків позбавляє працюючих страхового стажу, а відповідно й гідної майбутньої пенсії. 

Нагадаємо: порядок нарахування та строки сплати ЄСВ для платників встановлено Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI (зі змінами та доповненнями) та Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яка затверджена наказом МФУ від 20.04.2015 року № 449 (зі змінами та доповненнями). 

Звертаємо Вашу увагу, що з 02.05.2019 змінили реквізити для перерахування ЄСВ. Сплачені суми зараховуються як погашення заборгованості при зазначені коду сплати 140, а саме:
Призначення платежу *;140; код боржника;

Погашення боргу з ЄСВ.
                                                                     

 

 

За матеріалами Кременчуцького управління

ГУ ДФС у Полтавській області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися