Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Брехати і цифрами жонглювати: агітатори Шаповалова зомбують містян опитуваннями, приходячи уже до їх квартир

 

26 ноября 2018 15:00

Містян переконують, що кредит на тролейбуси фіолетові прихвосні вибили як «матеріальну допомогу від Євросоюзу».

Дезінформація, підлість авторів опитування, зомбування кременчужан поверхневою брехнею. Такі слова найпершими спадають на думку після почутого опитування, що проводять звичайні кременчужани, яких також встигла зазомбувати команда фіолетового нардепа-кнопкодава Юрія Шаповалова.

Мова йде про звичайне анкетування, яке проводять навіть не на вулиці, а заходячи у ледь не кожну квартиру.

«Чи знаєте ви, що за період роботи команди Шаповалова у Кременчуці капітально відремонтували доріг та тротуарів більше, ніж за всі роки Незалежності?» Те саме, виявляється, зі світлом по місту. Те саме – із (цитата із анкети) «вибитими Шаповаловим 60 млн грн., які ідуть на капітальні ремонти в дитячих садочках, школах та лікарнях».

І тут найцікавіше, через що читачі зараз можуть впасти зі стільців від здивування… як зауважили у анкетуванні, Кременчук – єдине місто в Україні, яке на придбання 50-ти нових тролейбусів отримало від Євросоюзу матеріальну допомогу 60 млн грн, які не потрібно буде повертати! І це при тому, що сам мер міста кожного разу під час нечастих інтерв’ю вигороджує погану якість тролейбусів та червоніючи, пояснює, чому при такому (! У 8 млн. євро) кредитові місто так і не отримало обіцяних тролейбусів до Крюкова.

Як переконувала жінка-представник, яка проводила опитування, місто виграло такий подарунок від ЄС через те, що це еко-транспорт.

«А розраховуються з вами як?» - запитали ми, цікавлячись, скільки агітаторка отримує в день. 

«Ні скільки. Це за суботники, коли Шаповалов організовує, то трохи допомагає нашому під’їзду з фарбою», - зніяковіла жінка.

«Птьху ти на них! І думати про них тошно», - розвернувся і мовчки пішов один із чоловіків-сусідів.

Та зауважимо, не кожен кременчужанин-пенсіонер відслідковує новини і знає, м’яко кажучи, жовтизну провладних ЗМІ та безсоромну постійну брехню від фіолетової сітки.

Додамо кілька відповідей, підкріпивши їх реальними фактами та посиланнями на першоджерела: проекти рішень, депутатські комісії та сесії, що відбувалися у міськраді і які тепер перекрутили у дешевій агітації:

  1. Про дороги  та комунікації. Що не рік – місту буде все веселіше, адже на вищеописані дороги та потреби ЖКГ на наступний рік Кременчук потербує близько мільярду гривень. Теплотраси, котельні – все зношене. Згадаймо, скільки вирішували питання побудови нової котельні на Раківці, грошей на яку у міста досі немає.  
  2. Згадаймо постійні острахи подальшої долі щодо десятків мільйонів боргів «Теплоенерго» перед Крюківським вагонобудівним заводом.
  3. Чи те, що на ці самі ремонти Кременчук уже бере-не-набереться кредитних ліній на «проведення поточного ремонту та утримання вулично-шляхової мережі міста та внутрішньоквартальних проходів та проїздів». Так, востаннє був взятий кредит у 12 млн грн, який планують сплачувати впродовж 3 років.   Зауважимо, при всьому цьому позорищеві для таких  «господарників» у агітаторів фіолетової команди не похитнулася рука написати про ремонти у місті … які проводять після та під час дощу, які переробляють раз за разом.
  4. Це при тому, що лише за кредитні кошти від Нефко проводять поодиноке освітлення у місті. При тому, що братимуть  9 млн кредитних грн (у середньому під 4,8 % річних) у ЄБРР на термомодернізацію у місті. 

Це при тому, що лише нещодавно депутати погодили кредит у 60 млн грн при 10,00 % річних за строковою заборгованістю та 15,00 % річних за простроченою заборгованістю.

І пунктів таких – сила-силенна.

Тож чи можна тут бодай припускати, що після такого опитування, після постійної та систематичної брехні провладної газети «АVтограф» та сайту, який у народі називають «Брэд тудей» – очікувати хоч якогось адеквату від фіолетових?

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться