Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Британські та українські юристи К.Жеваго прокоментували рішення Високого суду Англії та Уельсу

 

24 вересня 2021 10:35

Британські та українські юристи також підкреслили, що розповсюдження в ЗМІ неправдивої інформації проти Костянтина Жеваго - це ще один доказ незаконного замовного переслідування підприємця.

Високий суд Англії та Уельсу ухвалив рішення стосовно справи Банку «Фінанси і Кредит» за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб проти Костянтина Жеваго.

«Наголошуємо, суд постановив, що не має юрисдикції для розгляду даної справи. Ніяких інших рішень вище зазначений суд не приймав. Публікації в деяких українських ЗМІ є спекулятивними та неправдивими», - відмітили британські та українські юристи К.Жеваго. 

За словами британських та українських юридичних консультантів Костянтина Жеваго, дана справа завжди була і є питанням України. «Ми задоволені, що суд Великобританії відхилив цю справу. Вона має розглядатися в Україні. Банк «Фінанси і Кредит» не повинен був відправлятися на ліквідацію через непрофесійні та необґрунтовані дії попереднього керівництва Національного банку України», - додали юристи відповідно до рішення британського суду. 

Крім того, Високий суд Англії та Уельсу зобов’язав ФГВФО компенсувати пану Жеваго всі фінансові витрати, пов’язані з даним судовим процесом. 

Британські та українські юристи також підкреслили, що розповсюдження в ЗМІ неправдивої інформації проти Костянтина Жеваго - це ще один доказ незаконного замовного переслідування підприємця. Як зазначалось раніше, К.Жеваго як законослухняний громадянин України, готовий до відкритого, об’єктивного та неупередженого юридичного процесу, і результат рішення Високого суду Англії та Уельсу стосовно Банку «Фінанси в Кредит» - ще одне тому підтвердження. 

Британські та українські юристи К.Жеваго і надалі рішуче відстоюватимуть свою законну юридичну позицію і вневнені у позитивному вирішенні цього питання.

 

https://espreso.tv/

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися