Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Був головою Полтавської облради, а хоче стати головою Машівської ОТГ

 

28 ноября 2017 16:25

Він прибічник об’єднання сіл.

Машівська районна організація політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» на голову Машівської об'єднаної територіальної громади висунула партійця, депутата Полтавської облради 4 скликань, колишнього голову облради Володимира Марченка. Також на зборах організації укропівці висунули 26 кандидатів в депутати Машівської ОТГ по всіх округах, де проходитимуть вибори 24 грудня. Про це повідомив голова Полтавської обласної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» Сергій Соловей.

У свою чергу кандидат на голову Машівської громади Володимир Марченко зауважив, що про об’єднання Машівки, Селещини і Нового Тагамлика мріяв уже давно. Спільно ці населені пункти, переконаний він, зможуть більш активно розвиватися як економічно так і в соціальній сфері. А для цього мешканці новоствореної громади мають обрати собі достойного лідера.

«Протягом останніх трьох років я мав унікальну можливість проходити навчання та стажування у країнах Європейського Союзу, щодо питань децентралізації влади. Співпрацюю, разом з європейськими експертами, в реалізації важливих міжнародних проектів у нових об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), які вже створені та працюють в Україні. Ці проекти надають можливість громаді самостійно залучати додаткові кошти на розвиток своєї території, отримувати нові інвестицій для розвитку громади», - сказав Володимир Марченко.

Нагадаємо, екс-голова Полтавської облради подав заяву про вступ до «Укропу»

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться