Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 20 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Був звичайний гараж, а може стати великим: мешканці будинку по вул. Соборній, 3а б’ють на сполох

 

3 августа 2020 14:50

Вони звертаються за допомогою до влади, але... НЕ виключено, що мешканці самі вчинять певні дії, аби припинити захват території їхнього подвір’я.

Члени об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мікадо» по вул. Соборній, 3а ще на початку року звернулися до міського голови Віталія Малецького із заявою про те, що на подвір’ї їхнього  будинку власник одного з гаражів, який проживає аж по вул. Миру, огородив значну частину прибудинкової території та розпочав підготовчі будівельні роботи з реконструкції гаражу шляхом збільшення його розмірів в ширину.

Мешканці вважають, що такі роботи проводяться незаконно, бо власник гаражу не може його розширяти за рахунок прибудинкової території ОСББ  «Мікадо».

«Власником гаражу, після його огородження, розпочато будівельні роботи по збільшенню ширини гаражу більше ніж на 2 метри... На огорожі, розміщеній навколо гаража його власником, відсутні позначення про проведення будь-яких будівельних робіт з реконструкції (розширення) цього гаражу. На запит мешканців про ці роботи, представник власника гаража, представив лише припис управління контролю за станом благоустрою міськради.  Це дає нам підстави вважати, що дозвільних документів на початок реконструкції гаражу, на проведення його розширення немає...

Жителі наших будинків обурені незаконними діями з боку власника гаража....

Просимо вас вжити заходів для припинення незаконних дій з боку власника, спонукати його до відновлення прибудинкової території... , просимо припинити незаконні дії з будівництва гаражу та притягнути власника до відповідальності»,- сказано у листі мешканців до мера Кременчука В.Малецького.

Згодом з мерії мешканцям надійшла стисла відповідь за підписом віце-мера з гуманітарних питань Ольги Усанової, в якій зазначено, що фахівці  управління контролю за станом благоустрою міськради було проведено обстеження гаражів  і констатовано, що вони знаходяться в аварійному стані.

«При обстеженні фахівцями управління надано припис власнику гаража, щодо приведення його в належний стан, а саме усунення пошкодження конструктивних елементів....»,- пишуть чиновники і далі ані слова про розширення гаражу.

«Ми обурені, що влада так на наше звернення реагує і тому зробили експертизу старого гаражу. Зафіксували його територію і коли нам показали план, на якому гараж мовляв насправді на 2 метри ширше, то написали заяву в поліцію і було порушено справу за підробку документів...

Але днями гараж почали розбирати, аби, мабуть, будувати новий - вже розширений гараж. Тим паче яму для фундаменту нового розширеного гаражу вже викопано.

Ми не допустимо цього і знову звертаємося до влади та правоохоронців. Якщо вони будуть бездіяти, ми самі вчинимо певні дії»,- кажуть мешканці ОСББ «Мікадо».

 

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться