Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 7 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн: бюджет-2019, звіт прокурора та звернення до державної влади з приводу майбутнього продажу землі - на сесію збирається Кременчуцька райрада (Доповнено)

 

25 января 2019 10:10

 

У зв’язку з відсутністю кворуму на пленарному засіданні двадцять шостої сесії 28 грудня 2018 року відповідно до статей 42, 46, 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної ради вніс зміни до свого розпорядження від 13.12.2018 року № 81 «Про скликання 26 сесії районної ради 7 скликання» (зі змінами від 26.12.2018 року), визначенно датою проведення пленарного засідання 26 сесії Кременчуцькоїрайонної ради 7 скликання 25 січня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні районної ради, що знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23.

Таке розпорядження підписав голова райради Андрій Дрофа.

 На розгляд ради будуть винесені наступні питання:

1.    Про Програму економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2019 рік.

2.    Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту і соціального забезпечення Кременчуцького району на 2013 – 2020 роки».

3.    Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України Петра Олексійовича Порошенка, голови Верховної Ради України Андрія Володимировича Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Борисовича Гройсмана з приводу майбутнього продажу землі.

4.    Про районний бюджет на 2019 рік.

5.    Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2018 року.

6.    Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

7.    Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

8.    Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою.

9.    Про план роботи районної ради на 2019 рік.

10.  Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

11.  Різне.

Дополнено 10.10:

 

Пряма трансляція сесії почнеться, як тільки до сесійної зали зайдуть депутати, які зараз знаходяться на семінарі у голови райради.

Нагадаємо, бюджетна сесія Кременчуцької райради знову не відбулася.

Скандал: Кременчуцька райрада направила листа райдержадміністрації про виселення.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться