
Відписки краще ніж виконана робота.
До кременчуцької газети звернулась містянка Людмила Іванченко, яка вже майже 20 днів намагається привернути увагу до плантації амброзії. Доки її звернення в мерії «футболять», кущі амброзії перетворились на дерева.
«Зарості амброзії в зріст людини на вул. Європейська, 9/2. Будинок покинутий, чагарники - величезні, і все це росте не десь у дворі, а прямо на вулиці. Товщина стовбурів деяких кущів понад 3 см. Це майже дерева, що культивуються Малецьким. Провести кронування цих амброзійних дерев вони відмовляються – перекидають це завдання на власника покинутого будинку. Але будинок покинутий, хто прибере амброзію?», - написала кременчужанка.
Вона вказала, що звернення розмістила на платформі «Відкрите місто», але отримала лише відписки від різних структурних підрозділів.
Ось одна із них:
Департамент житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
Доброго дня! Відповідно до «Правил благоустрою території населених пунктів Кременчуцької міської територіальної громади», власники або користувачі присадибних ділянок зобов’язані утримувати присадибну ділянку та прилеглу до присадибної ділянки територію у належному санітарному стані. Також, відповідно до норм законодавства, санітарне утримання присадибних ділянок та прилеглу до присадибної ділянки територію забезпечують їх власники/користувачі за рахунок власних коштів.
Підприємства, установи, організації, інші суб’єкти господарювання та фізичні особи (громадяни) зобов’язані здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, регулярне знищення бур’янів, покіс трави заввишки більше, ніж 10 см, видалення сухостійних дерев та чагарників, видалення сухого та пошкодженого гілля та забезпечення їх видалення та інше.
Та жінка закликає покосити хоча б на вулиці – територія поза обійстям у підпорядкуванні міста.