Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Це не зі Златою Огневич чаювати: головний патрульний коп Кременчука Борзенко з колегами слухають шестигодинний курс домедичної допомоги

Ми в Telegram

9 серпня 2022 13:30

 

Сьогодні патрульні Кременчука проходять шестигодинний курс надання домедичної допомоги, який проводять фахівці Червоного Хреста.

Як каже заступниця голови Полтавської облорганізації товариства Червоного Хреста Валентина Рудик, до них поступила заявка навчити поліцейських наданню першої допомоги і тому фахівці приїхали до Кременчука, де проводять теоретичний та практичний курс.

"Раніше в Кременчуці ми таких курсів не проводили. Проводили вже для рятувальників у Полтаві, у колективах торгових працівників, у агрофірмах...

У курс входить надання знань з серцево-легеневої реанімації, як зупинити кровотечу, що робити з опіками, а також при обмороженні, укусі тварин тощо. Ми навчаємо теорії та на практиці кожен має відпрацювати на манекені", - каже Валентина Рудик.

Вона згадує, як сама колись надавала допомогу прямо під час лекції.

Жінка читала лекцію працівникам житлово-комунального господарства і раптом впав і втратив свідомість чоловік. Йому відразу надали допомогу - підняли ноги, аби до голови пішла кров. Він прийшов до тями.

"Ви ж розумієте, якщо людина не дихає 6 хвилин, то помре, а швидка може не встигнути приїхати. Або за 2 хвилини, якщо перебита велика судина і йде кровотеча, то людина може померти. Треба вміти зупинити кровотечу і як це зробити, ми розповідаємо", - каже жінка.

Тим, хто хоче замовити такі курси, вона радить звертатися через сайт чи по телефону до Полтавської обласної організації товариства Червоного Хреста і там завжди узгодять графік таких курсів.

Нагадаємо, Червоний Хрест сьогодні у Кременчуці роздавав переселенцям сертифікати на покупки у "Сільпо".

Червоний Хрест також надасть матеріальну допомогу загиблим від ракетного обстрілу "Амстора",- Лєднік

Червоний Хрест передав гумдопомогу рятувальникам, які постраждали під час гасіння пожежі та розбору конструкцій ТЦ"Амстор"

Товариство Червоного Хреста планує залучити два реанімобіля для проведення виїзних прийомів по сільським ОТГ Кременчуцького району

Нагадаємо, «Я плюшевий термінатор, який їй сподобається»: 8 цитат потенційного кременчуцького нареченого Олександра Борзенка.

Як «плюшевий термінатор» головний патрульний коп Кременчука Борзенко зганьбився на «Холостячці» і розсмішив Злату Огневич.

 

 

Олег Булашев

Відео Кирила Воронцова

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися