Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Це вам не кременчуцька «Агітка Малецького» за 9 млн грн: у Полтаві оголосили тендер на 4 млн грн і ділитимуть між багатьма

 

16 січня 2020 14:00

У Кременчуці в одні руки 9 млн грн, в Полтаві - 4 млн грн, які ділитимуть. Отакі апетити в нашому місті.

Вчора, 15 січня, виконавчий комітет Полтавської міської ради оголосив тендер на висвітлення в засобах масової інформації діяльності міськради, її виконавчих органів, посадовців та депутатів.

Сума заявленої на тендері послуги становить 4 млн 402 тис грн - йдеться на порталі публічних закупівель ProZorro.

Переможець тендеру має надавати послуги з 1 березня до 31 грудня 2020 року.

І тут найцікавіше - технічні характеристики предмета закупівлі передбачають розміщення 52 матеріалів у газетах «Вечірня Полтава», «Зоря Полтавщини» та всеукраїнських друкованих виданнях за потребою замовника, замовлення та розміщення 624 інформаційних відео сюжетів та соціальної реклами на телеканалі «Центральний», 5 каналі та інших регіональних і національних каналах за потребою замовника, розміщення 936 матеріалів у електронних інтернет-виданнях «Полтавщина», «Сайт Полтави 0532», «Коло» та інших регіональних та національних електронних інтернет-виданнях за потребою замовника.

Не можна не згадати скандальну закупівлю подібної послуги у Кременчуці. Мало того, що мер Кременчука  і його команда (за підтримки депутатів) з легкої руки виділили суму на піар себе коханих більше, ніж вдвічі, ніж в Полтаві – понад 9 млн грн. Це з міського бюджету, а не з власних коштів!

Так і матеріали виходитимуть в одному виданні – спеціально для цього створеній провладній газеті «Кременчуцькі новини».  При тому, що у нашому місті чимало видань і сайтів, і можна було розподілити, як це в Полтаві. Так можна було охопити більшу аудиторію, а головне різнопланову. Та не тут то було. Подача інформації у Кременчуці на цей рік буде монополізована.

Щодо висвітлення в засобах масової інформації діяльності міськради, її виконавчих органів, посадовців та депутатів Полтави, то подати тендерні пропозиції для участі в торгах можна до 15 лютого, аукціон призначили на 23 березня. 

Нагадаємо, Експерти вважають, що тендер на послуги з друку та доставки нової комунальної газети «Кременчуцькі новини» відбувається з порушенням.

Нагадаємо, сітка Малецького вже отримала вказівки по розповсюдженню агітки «Кременчуцькі новини».

Також нагадаємо, частина депутатів вирішили не направляти кошти на медицину, освіту, ЖКГ та інші галузі міського господарства, а спрямувати на агітацію.

Понад 9 млн грн платників податків кременчужан спрямували на агітки Малецького.

Бути чи не бути: як депутати вирішують, чи потрібно 9,3 млн грн витрачати на агітку Малецького.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися