Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 27 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Це все марнотратство перед закінченням каденції»: Кременчуцька райрада витрачає кошти на благоустрій внутрішнього двору тоді, як є інші нагальні потреби

 

2 апреля 2020 16:00

Цікаві тендери.

Сьогодні зранку «Кременчуцька газета» надрукувала матеріал «Зеленському потрібні гроші на ремонт резиденції і Кременчуцькому райраді теж: проводиться тендер на суму понад 3 млн грн, а медицина району загинається»

В ньому мова йшла про те, що у той час, як ряду міністерств урізують фінансування заради створення Стабілізаційного фонду для боротьби з коронавірусом, у Кременчуці райрада оголосила тендер на «Проведення капітального ремонту технічного поверху адміністративної будівлі, сходової клітки, санітарного вузла за адресою: вулиця Соборна, 14/23 ». Судячи з інформації, мова йде про приміщення Кременчуцької райдержадміністрації та райради. Ціна питання - 3 млн 511 тис 339 грн 20 коп з ПДВ.

Після оприлюднення цього матеріалу редакція отримала не лише безліч негативних коментарів, а й інші дані про тендери райради.

Як виявилося, Кременчуцька райрада нещодавно провела ще один тендер: «Капітальний ремонт і реставрація (Відкоригування проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт благоустрою внутрішнього двору Кременчуцької районної ради (заміна, встановлення нових, малих архітектурних форм: воріт, навісу, лавок, урн) за адресою: вул.Соборна будинок 14/23 в м. Кременчуці)» h.

Ціна цього питання склала 430 тис 552 грн.

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 11 березня 2020  —  31 грудня 2020

«Це все марнотратство перед закінченням каденції… Невже кошти на благоустрій внутрішнього двору є, тоді, як на інші нагальні потреби немає? А як же там боротьба з коронавірусом, як там райлікарня?» - запитав у нас чоловік, який ці ж питання може сам поставити керівникам району, бо спілкується з ними.

Виходить, він, як і інші наші читачі, може припускати, в чому нагальність проведення цих тендерів райрадою перед закінченням каденції. І, схоже, зовсім не в бажанні зробити подвір’я райради ще кращим, а в отриманням інших додаткових преференцій.

Нагадаємо, Зеленському потрібні гроші на ремонт резиденції і Кременчуцькому райраді теж: проводиться тендер на суму понад 3 млн грн, а медицина району загинається

 

 

Марина Соловей 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться