Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 26 Мая 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Центр Кременчука може потонути в нечистотах: як запобігають екологічній катастрофі

 

15 марта 2019 16:00

Першочергові заходи із ліквідації аварії почали проводити.

У резервному фонді бюджету Кременчука шукають кошти для ліквідації аварії станції перекачки приймальної камери та запобіганням виникнення надзвичайної ситуації.

Йдеться про виконання невідкладних (першочергових) заходів на території СП-1 по вул.Леонова, буд.1-В. Саме там трапилась аварія, яка може мати негативні наслідки.

З проханням про виділення коштів звернулась адміністрація через комісію  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.  

Згідно з проектом рішення міськвиконкому «Про виділення коштів з резервного фонду міського  бюджету  Департаментужитлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької  міської ради» планують виділити з резервного  фонду міського бюджету  кошти в сумі 3 млн 262 тис 257 грн 84 коп. Департаменту житлово-комунального господарства для виконання невідкладних заходів, які проводитиме КП «Кременчукводоканал».

Кременчуцькій газеті стало відомо, що працівники водоканалу вже почали проводити заходи, які спрямовані на те, аби не допустити екологічного лиха. Деякі матеріали взято в борг. Та гроші потрібно виділяти терміново. 

Нагадаємо, у березні минулого року трапилась велика аварія самопливного каналізаційного колектора міської системи централізованого водовідведення по пров. Героїв Бреста. 

Працівники  КП "Кременчукводоканал" декілька днів проводили  аварійно-відновлювальні роботи. У зв’язку з цими роботами було припинено рух транспорту на дільниці провулку Героїв Бреста від вул. Київської до території ПРАТ «Кременчукм’ясо»

Нагадаємо, каналізаційні мережі Кременчука майже повністю зношені або Що слід зробити в місті аби не допустити екологічного лиха

Читайте: Кременчук отримає мільйони на ремонтколектору по вул. Леонова, а також фінансування на створення єдиного наглядового центру за лісовими пожежами.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться