Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 25 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Через суд з недобросовісного забудовника хочуть стягнути 2,5 млн грн на користь міської ради

 

19 декабря 2018 08:15

Боржник не реагував на численні звернення міської ради щодо перерахування коштів.

Прокуратура Полтавської області вимагає стягнути з недобросовісного забудовника понад 2,5 млн грн коштів пайової участі до місцевого бюджету Заводської міської ради.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.

" З’ясовано, що Заводською міською радою Лохвицького району надано приватному акціонерному товариству дозвіл на будівництво зернового елеватора на 600 тисяч тонн в м. Червонозаводське. Відповідно до укладених рішень товариство зобов’язано укласти угоду з міською радою пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Червонозаводське. Забудовник, отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, уклав угоду про участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури вказаного населеного пункту. Однак, в порушення вимог Закону України «Про містобудівну діяльність» та вимог укладеної угоди коштів до бюджету не перерахував.При цьому, боржник не реагував на численні звернення міської ради щодо перерахування коштів, в свою чергу міською радою з 2013 року не вжито належних заходів щодо стягнення заборгованості в судовому порядку, які повинні були піти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Заводське", - йдеться в повідомленні.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з вимогою стягнути з забудовника у примусовому порядку коштів пайової участі у розмірі понад 2,5 млн грн до місцевого бюджету Заводської міської ради, Лохвицького району.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться