Кременчуцька газета
Субота, 18 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Чергова чорнуха «Бред тудею» про віцемера з команди Бабаєва – Геннадія Музику вже спростована судом, а горе-сайт її продовжує тиражувати

22 квітня 2024 09:45

Ось так і вір фейкам з горе-сайту. Але ж це як у приказці: «Брехливий собака й на вітер гавкає». Тож, лайте, лайте, шановні фейкометчики, аби потім не сталося так, що наступна приказка стане правдою: «Брéхні слухають, а брехунів б’ють».

 

«Брехач з мухи слона зробить». «Брехня — не сажа, а все таки вмаже». «Дзвону багато, а правди мало». Думаю, читачі вже зрозуміли, що мова далі піде про брехню.

А з яким сайтом у місті асоціюється у багатьох людей слова «брехня» та «Фейк»?

З сайтом, який в народі називають «Бред тудей» і який постійно обливає брудом політичних опонентів нинішньої влади Кременчука та нардепів Юрія Шаповалова та Олексія Мовчана.

Лише вчора ми спростовували фейк сайту відносно депутата міськради Богдана Лазоренка, а сьогодні  мова піде про те, що вже навіть у суді доведено, але «Бред тудей» про це продовжує брехати.

Мова піде про наклеп на віцемера з команди Олега Бабаєва – Геннадія Музики.

Днями «Бред тудей» розмістив чергову чорнуху про кременчуцьку родину Лазоренків і в матеріалі заявив, що у 2014 році пан Музика одноосібно керував будівельною галуззю Кременчука. У серпні-грудні того року міське УКБ за вказівкою Музики перерахувало луганському ТОВ “Специнжиніринг постач” 2,5 мільйона гривень за нібито виконані будівельні роботи, які виконували місцеві комунальники і тим самим профінансував луганських бойовиків.

Сам Г.Музика вже неодноразово спростовував подібні обвинувачення. Свого часу він навіть демонстрував документи, які вказують, що «Бред тудей» написав фейк. Проте звідки ж горе-писакам сайту дізнатися про це, крім, якщо не читати інші міські сайти, бо вони ж не відвідують жодного заходу. Імена журналістів горе-сайту скоріш за все просто вимишлені.

Але повернемося до Геннадія Музики.

Він не лише спростував інформацію, але й подав до суду позов аби визнати її недостовірною.

В лютому 2024 року у суді Г.Музика повідомив, що публікація про нібито фінансування луганських бойовиків – не єдина, яка спотворила його ім’я ще з 2014 року. Г.Музика заявив, що конкретно дана публікація нанесла йому моральну шкоду, шкоду його іміджу та шкоду його батькам, яким сусіди повідомили після її прочитання, що їх син буцімто, сепаратист.

Пан Музика повідомив, що ще роками раніше, коли лився бруд з сайту «*** Тудей», він особисто подав запити до СБУ – чи були на нього відкриті бодай-якісь кримінальні провадження. На що – повідомив – ще тоді отримав заперечну відповідь.

Після розгляду справи суддя Сергій Нестеренко виніс рішення, яким заяву задовольнив і встановив факт поширення недостовірності інформації відносно Геннадія Музики, яку поширили у статті «*** Тудей» під назвою «Хто у Кременчуці є агентом кремля і путіна?», а саме - вислови, що у Кременчуці агентів кремля фінансує олігарх Жеваго, що у 2014 році ставленик Жеваго Музика керував будівельною галуззю Кременчука, що Музика є керівником штабу Жеваго і до 2014 року був смотрящим Януковича по Кременчуку…

Суд постановив, а «Бред тудей» пише інше.

Ось так і вір фейкам з горе-сайту. Але ж це як у приказці: «Брехливий собака й на вітер гавкає». А інша приказка підтверджує, що фейкам не слід вірити, а слід робити справу: «Собака лає, караван іде!». Тож, лайте, лайте, шановні фейкометчики, аби потім не сталося так, що наступна приказка стане правдою: «Брéхні слухають, а брехунів б’ють».

Віцемер з команди Олега Бабаєва – Геннадій Музика, якого «Кременчук Тудей» називав сепаратистом, виграв суд і фейки відносно нього визнані недостовірними

«Театр абсурду, власне як і завжди»: промерський сайт знову надрукував фейк відносно депутата міськради Богдана Лазоренка

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися