Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 29 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Черговий скандал з керівником Полтавського ОШВД Коренем: йому закидають некоректні висловлювання на адресу головбуха - від маразматички до клімактерічна су*а

Ми в Telegram

16 серпня 2022 08:35

Сам Дмитро Корень все спростовує. Проте, що пан Корень може при розмові застосувати "червоне слівце", кажуть і інші джерела нашого видання.

У лікаря - «самородка» Дмитра Кореня, який нещодавно очолив Полтавський облшкірно-венерологічний диспансер (до складу якого входить і Кременчуцька медустанова), схоже, нова халепа.

За даними головного бухгалтера установи Світлани Чубарової, а також інших учасників наради при керівнику облдиспансера Д.Корені, останній неетично і з грубою нецензурною лексикою провів днями оперативну нараду. Це сталося минулого вівторка у Полтаві.

Можливо, десь і хтось уже звик до того, що керівники розмовляють з матами, але, точно не в Полтавському облшкірно-венерологічному диспансері, і точно не з жінками більш поважного, ніж Д.Корень, віці. Тож їх це неабияк зачепило і обурило.

Деякі "перли" пана Кореня вже стали ледь не історичними образами. Наприклад, у бік саме пані Чубарової було спрямовано словосполучення "клімактерічна су*а".

"Він казав багато негарних слів. Навіть передавати ці мати не буду. Чим я тоді краща за нього? Але розмова була на "ти" і навіть заявив мені, коли я не стерпіла його слів і намагалася вийти з кабінету: "Куди пішла?"

А ще казав, що я маразматичка...

Я по-перше, жінка, і як так можна спілкуватися? По - друге, у нас різниця у віці і мені залишилося небагато допрацювати до пенсії. Але я одразу написала заяву на звільнення", - розповіла С.Чубарова.

Вона додала, що багато часу пропрацювала у диспансері і створила чудовий колектив бухгалтерів, які розуміють один одного, як то кажуть, з пів слова.

"Про такий колектив можна лише мріяти. Ми всі є одним цілим... Дівчатка також написали заяви на звільнення. Зараз диспансер залишається без бухгалтерії..." - зазначає пані Чубарова.

Жінка зазначає, що працюватиме до 22 серпня і поки виконує вправно свою роботу, але керівник її повністю ігнорує.

При цьому вона каже, що диспансер уже подав у Центр зайнятості дані про вакансії бухгалтерів.

 

Сам Дмитро Корень все спростовує

"Кременчуцька газета" зателефонувала пану Кореню і запитала, чи дійсно він з використанням нецензурних слів та образ спілкувався на нараді зі Світланою Чубаровою при інших представниках медзакладу.

"Мені немає, що пояснювати, бо такого не було... Бухгалтери написали заяви з проханням про звільнення і я як керівник їх задовольнив. Вся бухгалтерія пішла... Проте я трьом з чотирьох бухгалтерів не хотів підписувати заяви, але вони наполягали. Я підписав...

Але скажу, що два бухгалтери ще вагаються, хоча заяви підписані..." - заявив Дмитро Корень.

Про те, що пан Корень може при розмові використати "червоне слівце" - кажуть і інші джерела нашого видання. Зокрема, це підтверджують і посадовці Полтавської облради, з якими у нього також виникали конфліктні ситуації. Але про це згодом...

А поки ображена жінка може звернутися в правозахисні організації, аби ті дали гідну оцінку висловлюванням Дмитра Кореня. Тим паче, із запису слів не викинеш!

Нагадаємо, керівниця Кременчуцького шкірвендиспансеру Нужнова була вимушена звільнитися.

Ще одне звільнення: з посади пішла головна лікарка Полтавського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру Попова

Лікар - «самородок» зі шкірвендиспансеру Кременчука Корень очолив Полтавський облшкірно-венерологічний диспансер

Кременчуцький шкірвендиспансер залишився осиротілим: без повноцінного керівника та без екс-головної лікарки Ірини Федько

Своєрідний плювок в обличчя та приниження не зламали мудру жінку, екс-керівника Кременчуцького шкірвендиспансера Ірину Федько

Лунін засуджує дії лікаря- «самородка», який допустив приниження екс-керівника Кременчуцького шкірвендиспансера Ірини Федько

Кременчуцький шкірвендиспансер виїжджає з насидженого місця: старовинного будинку купця Немеця

 

 

Олег Булашев 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися