Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Чи погоджуються городяни з ініціативою створення Кременчуцької військово-цивільної адміністрації: опитування на вулицях міста

Ми в Telegram

8 вересня 2022 10:30

Чому респонденти обрали той чи інший варіанти відповіді.

На початку вересня на сайті Президента України з’явилася петиція щодо створення Кременчуцької військово-цивільної адміністрації. На думку автора звернення місцевого активіста Артема Марченка, кременчуцька влада усунулася від вирішення багатьох нагальних проблем міста. Саме тому пропонує призначити нового керівника міста, який би був більш патріотичним, не корумпованим та компетентним. Станом на 7 вересня його ініціативу підтримали 925 осіб.

Ми вирішили поцікавитися, чи знають городяни про цю петицію та чи підтримали її? Для цього ми пройшлися вулицями міста.

Багато містян усунулися від відповіді на це питання: дехто посилався на те, що поспішає, інші взагалі не бажали спілкуватися на політичні теми у такий складний час.

Деякі наші респонденти не чули про таку ініціативу Марченка, інші не розбиралися в цьому питанні, тому лише після нашого пояснення відповідали на запитання.

«Я б підтримала. Тому що, що вони (очільники Кременчука, ред.) зробили: зарплати підняли та відпочивають. А що ми на нашу зарплату можемо: за квартиру сплатили і все. В мене ось син воює… Все дорожчає, хто контролює ціни на продукти», - пояснює своє рішення містянка, яка займається волонтерством.

«Я б ще одне питання підняв. Багато заводів стоїть – люди не працюють вже кілька місяців. Гуманітарну допомогу місцевим не надають, лише переселенцям. Мій знайомий другий місяць не працює. Як жити?.. На деяких заводах виплачують 2/3 зарплати, а «Дормаш» нічого не платить робітникам… Я б підтримав цю петицію. Якщо зараз війна – треба військову адміністрацію. Війна закінчиться – тоді вже вибори», - думка іншого містянина.

«Наш мер під час війни не дуже лояльно поводив себе, тому, я думаю, так було б краще, можливо. Можливо ні», - розповів молодий чоловік, який також підтримує пропозицію щодо створення військово-цивільної адміністрації.

Були й ті, хто не вважає за потрібне встановлювати військово-цивільну адміністрацію.

«Діюча влада виконує (ті функції, які на неї покладено, ред.), але, можливо, не в такій мірі, як треба», - вважає наша респондентка.

На її думку, наше місто під час війни виглядає дуже охайно, що підтверджують гості Кременчука. Втім, у розмові з’ясувалося, що бабуся не  знає про проблеми, які, наприклад, пов’язані з відсутністю належно підготовлених укриттів у школах. Бо діти та онуки вже дорослі.

За підсумком, можемо сказати, що кременчужани здебільшого готові підтримати цю петицію, бо, на їхню думку, тоді б у місті було більше порядку.

 

 

Олена Сінтюріна

Відео Олександра Попенка


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися