Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чиновницькі апетити дивують: автівки за 600 тис. грн, облаштовування кабінетів меблями – за 35 тис. грн

 

11 октября 2018 17:05

Депутат Микола Порицький заявив, що бюджет міста не виповняється і питання варто поки зняти на доопрацювання і згодом прорахувати все і прийняти.

Сьогодні депутати затвердили граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, що утримуються за рахунок міського бюджету.

Згідно з рішенням, чиновники, а також комунальні підприємства не можуть купувати автівки, що дорожчі за 600 тис. грн, облаштовувати меблями кабінети на суму більше 35 тис. грн, купувати мобільні, що дорожчі за 5000 грн і витрачати в місяць більше 2500 грн на розмови.

А також комп’ютери за 23 тис. грн, теле- і радіоапаратуру, відеотехніку  для службових кабінетів - не дорожче 25 тис. грн.

При цьому обговорення питання було жвавим.  Депутат Оксана Піддубна каже, що реальної вартості послуги влада міста загалом не надає.

«Придбати крісло можна за 600 грн в магазині, а по вашій пропозиції можете придбати за 2,5 тис. грн. Ми ж можемо встановити менші норми. Це завищені надвисокі граничні норми!

Єдине, що виконком надав з правок – виключити статтю, де на використання одного телефону можна б було витрачати 2,5- 3 - 3,5 тис. грн», - сказала депутат Оксана Піддубна.

Депутат Микола Порицький заявив, що бюджет міста не виповняється і питання поки зняти на доопрацювання і згодом прорахувати все і прийняти.

«Там слід написати, скільки телефонів, скільки треба на їх утримання. А писати загальні цифри - це неповага для громадян»,- сказав М.Порицький.

Мер Кременчука Віталій Малецький заявив, що законом не заборонено встановлювати завищені норми. При цьому він запропонував виключити з рішення строку про утримання мобільного телефону за 2,5 тис. грн на місяць.

Після дебатів фіолетова більшість прийняла рішення в цілому з урахуванням поправки мера.

Нагадаємо, апетити обмежили: у Кременчуці чиновники можуть купувати автівки за 600 тис грн і в місяць «тріщати» по телефону на 2, 5 тис. грн.

 

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться