Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 14 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Члени фермерського господарства, які не підлягають страхуванню, стануть платниками єдиного внеску

 

6 февраля 2018 08:00

Дана норма не поширюється на найманих працівників, фізичних осіб-підприємців, голів фермерських господарств (як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців зі статусом сімейного фермерського господарства).

З 1 січня поточного року члени фермерського господарства, які не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, зобов’язані стати на облік як платники єдиного внеску. Як повідомили в Кременчуцькій об’єднаній податковій для того, щоб стати на облік платників єдиного внеску, членам фермерських господарств необхідно подати до контролюючого органу за місцем проживання відповідну заяву за формою N 1-ЄСВ.

У заяві обов’язково необхідно зазначити податковий номер та найменування фермерського господарства, членом якого він є. Дана заява також має бути підписана Головою фермерського господарства.

При цьому, у разі ухилення від взяття на облік або несвоєчасного подання заяви платниками єдиного внеску - накладається штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зазначена норма не поширюється на членів фермерських господарств, які є застрахованими особами (найманими працівниками, фізичними особами-підприємцями, головами фермерських господарств як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців зі статусом сімейного фермерського господарства).

 

За матеріалами Кременчуцької ОДПІ

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться