Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Члени фермерського господарства, які не підлягають страхуванню, стануть платниками єдиного внеску


6 февраля 2018 08:00

Дана норма не поширюється на найманих працівників, фізичних осіб-підприємців, голів фермерських господарств (як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців зі статусом сімейного фермерського господарства).

З 1 січня поточного року члени фермерського господарства, які не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, зобов’язані стати на облік як платники єдиного внеску. Як повідомили в Кременчуцькій об’єднаній податковій для того, щоб стати на облік платників єдиного внеску, членам фермерських господарств необхідно подати до контролюючого органу за місцем проживання відповідну заяву за формою N 1-ЄСВ.

У заяві обов’язково необхідно зазначити податковий номер та найменування фермерського господарства, членом якого він є. Дана заява також має бути підписана Головою фермерського господарства.

При цьому, у разі ухилення від взяття на облік або несвоєчасного подання заяви платниками єдиного внеску - накладається штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зазначена норма не поширюється на членів фермерських господарств, які є застрахованими особами (найманими працівниками, фізичними особами-підприємцями, головами фермерських господарств як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців зі статусом сімейного фермерського господарства).

 

За матеріалами Кременчуцької ОДПІ

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться