Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Чому депутати голосували у Вайбері? “Все дозволено, що не заборонене законом”, – юристка мерії

27 лютого 2024 15:15

Недоліки мали б бути усунені ще в жовтні 2023 року, однак і сьогодні, майже через пів року, в гімназії №29 ніхто не почав облаштовувати систему безпеки.

Редакція нашого видання продовжує слідкувати за перебігом судового процесу щодо закриття Кременчуцької гімназії № 29. Сьогодні в Полтавському окружному суді справа почала слухатись по суті, про що повідомив представник позивачки, адвокат Руслан Лазоренко.

Судове засідання розпочалось з клопотання представниці міської ради, в якому вона просила суд, під час аналізу долучених доказів, врахувати, що міський голова Кременчука Віталій Малецький, помилився, коли вказав, що він вже не мер, а депутат.

Міському голові знадобився цілий місяць, щоб усвідомити цю помилку?!

У ході дослідження доказів судом, доволі одіозною виявилася відповідь підлеглої головного юриста мерії пана Мирошніченка. На її особисте переконання, депутати і міський голова колись вирішили, що їм просто зручно і комфортно два роки приймати рішення шляхом натискання сердечок у мобільному застосунку Вайбер. Далі пролунала епічна репліка, згідно з якою виявилося, що такий формат не заборонений, а все що не заборонене - те дозволено.

Очевидно, що юристка мерії просто викреслила ст. 19 з основоположного Закону.

Своєю чергою представник батьків гімназії адвокат Лазоренко зазначив, що Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Іншим головним аргументом мерії стала відсутність системи пожежної сигналізації в гімназії, що стало наслідком браку коштів, однак це суперечить тим витратам, які в той період здійснювала Кременчуцька міська рада. Кошти були. Згідно припису ДСНС, недоліки мали б бути усунені ще в жовтні 2023 року, однак і сьогодні, майже через пів року, в гімназії №29 ніхто не почав облаштовувати систему безпеки, хоча виділяються мільйони гривень на озеленення та однорічні квіти.

В якості доказів, окрім шаблонних заяв кременчуцьких депутатів, була також долучена фотокопія власноруч написаної заяви депутата В’ячеслава Яворського, на якій стоїть печатка “Згідно з оригіналом”. Разом з тим, у міській раді не може бути оригіналу даного документу, оскільки, як вбачається з соціальних мереж пана Яворського, він перебуває за межами країни.

Суд оголосив перерву в засіданні до 19 березня. Сторони мають готуватися до судових дебатів. 

Нагадаємо, Емоційна відповідь батьків учнів гімназії №29 самовпевненому юристу Малецького: «Навчатися в чужій школі для наших дітей - це так само, як жити у не своїй квартирі»

Боротьба за кременчуцьку гімназію №29: суд залучає третіх осіб

 

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися