Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чому у Кременчуці зникло телебачення: позиції «Візиту» та «Укртелекому» - різні, а страждають глядачі

 

10 января 2019 17:55

Наразі представники телеканалу не називають час усунення неполадок на мережах, проте обіцяють пізніше надати цю інформацію. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Сьогодні у більшості глядачів Кременчука, хто користується послугою найбільшої телекомпанії регіону – телекомпанії «Візит» чи дивиться телевізор через Т2 приймач – телевізори просто не працюють.

Як кажуть у телекомпанії, через дії працівників "Укртелекому", які ріжуть кабелі "Візиту" і пропав телесигнал. Над усуненням неполадок наразі працюють фахівці телеканалу.

Також «Візит» вже звернувся до правоохоронців і вимагає покарати тих, хто «безчинствує і вирізає кабелі, а також тих, хто у прямому смислі слова краде майно телекомпанії».

У поліції Кременчука нам повідомили, що сьогоднішні події з вирізанням кабелів та крадіжками обладнання внесені до ЕРДР за статтею 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

У поліції заявляють, що розглядають ситуацію з боку Закону без будь-яких політичних складових, про що вже пишуть користувачі Інтернету, зазначаючи, що це мер Кременчука Віталій Малецький мстить телекомпанії за критику його роботи.

Керівництво "Візиту" також із заявою щодо умисного пошкодження кабелів звернулося на гарячу лінію Служби безпеки України.

До речі, всі дії працівників «Укртелекому» з вирізання кабелів у Кременчуці здійснюється за підтримки приватної охорони ТОВ "Охорона-холдінг". Фірма зареєстрована у Запоріжжі.

 

Кременчуцька газета вже також отримала офіційну позицію ПАТ «Укртелеком» щодо демонтажу нелегального кабелю в Кременчуці:

«ПАТ «Укртелеком» як власник кабельної каналізації електрозв’язку (далі ККЕ) керується чинним рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації щодо «Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку». Ці правила визначають умови надання в користування ККЕ оператора іншим суб’єктам господарювання для власних потреб або надання телекомунікаційних послуг.

Відповідно до затверджених правил Укртелеком як власник (володілець) ККЕ надає замовнику у користування місця у каналі ККЕ на договірних умовах на певний строк згідно з виданими технічними умовами та за тарифами, що регулюються рішенням НКРЗІ від 30.12.2013 № 861. Відсутність відповідного договору та ТУ є підставою для демонтажу та видалення кабелю із ККЕ.

Укртелеком як власник ККЕ проводить роботи із виявлення в своїй ККЕ необлікованих кабелів, що перебувають у ній без належного оформлення договірних відносин. Під час інспекції ККЕ ПАТ «Укртелеком» у листопаді 2018 року на більше ніж 50 ділянках було виявлено кабелі ПП «ПТК Візит», що перебувають у ККЕ ПАТ «Укртелеком» без належного оформлення.

З метою запобігання припинення надання послуг через невизначеність підстав для перебування кабелю в ККЕ ПАТ «Укртелеком» неодноразово звертався до ПП «ПТК Візит» з пропозицією щодо приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відносин із розміщення вказаного кабелю. Ці пропозиції не були підтримані. Останній і далі не планує узаконювати виявлене майно.

Таким чином, ПАТ «Укртелеком» як власник (володілець) ККЕ відповідно до «Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку» вимушено застосувати процедуру припинення надання послуги користування ККЕ з подальшим демонтажем незаконного кабелю.

Варто зазначити, що ККЕ ПАТ «Укртелеком» має обмежений ресурс, і всі провайдери повинні мати рівні права щодо доступу і користування нею. Деякі суб’єкти телекомунікацій, чиї кабелі прокладені нелегально, отримують необґрунтовану конкурентну перевагу перед тими, хто прокладав кабель легально. Укртелеком забезпечує усім гравцям ринку однакові умови користування ККЕ. Між тим, як показує інвентаризація кабельної каналізації Укртелекому, досить часто там виявляється нелегальний кабель або муфти. Діючи повністю на законних підставах, Укртелеком неодноразово звертався до власників несанкціоновано розміщеного майна з пропозицією розпочати роботу щодо легалізації відносин шляхом укладання відповідних договорів».

Таким чином, позиції «Візиту» та «Укртелекому» - різні, а страждають глядачі. Наразі представники телеканалу не називають час усунення неполадок на мережах, проте обіцяють пізніше надати цю інформацію. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Редакція «Кременчуцької газети» пропонує сторонам господарського конфлікту сісти за стіл перемовин, адже інакше місто може поринути у кам’яний вік і майже повністю і на довго залишитися без телесигналу.

Нагадаємо, кременчужани б'ють на сполох: майже все місто залишилося без телебачення.

Ще у листопаді, у Кременчуці була частково відсутня трансляція кабельного телебачення.

Як раніше повідомляла Кременчуцька газета, з 1 грудня 2018 року у Кременчуці здорожчало кабельне телебачення.

В серпні, напередодні відключення аналогового телебачення у Кременчуці тюнерів Т2 «днем з вогнем не знайти».

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться