Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 8 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чудеса еквілібристики на «Теплоенерго»: була економістом, а пропонують працювати на вакантній посаді - трактористом чи зварником

 

15 июля 2020 17:30

І тут волоси стають дибом, як керівники / чоловіки «Теплоенерго» знущаються над підлеглою / жінкою!

Кременчуцька газета днями опублікувала матеріал про те, що днями Полтавський апеляційний суд розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою комунального підприємства «Теплоенерго», співавтором якої був улюбленець мера Віталія Малецького,  депутат міськради Кременчука, позаштатний представник «Теплоенерго», радник мера з юридичних питань Руслан Ульянов, на рішення Крюківського районного суду Кременчука Полтавської області від 22 квітня 2020 року у справі за позовом кременчужанки Тетяни П. до комунального підприємства «Теплоенерго» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. 

Заслухавши справу, суд постановив апеляційну скаргу комунального підприємства «Теплоенерго» залишив без задоволення.

Рішення Крюківського районного суду Кременчука від 22 квітня 2020 року - залишив без змін.

А саме, рішенням Крюківського райсуду Кременчука Полтавської області від 22 квітня 2020 року позовні вимоги Тетяни П. до КП «Теплоенерго» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу задоволено.

Наказ КП «Теплоенерго» №83К/ТР від 22 травня 2019 року про припинення трудового договору з Тетяною П. визнано незаконним та скасовано.

Запис в трудовій книжці, згідно наказу №83К/ТР від 22 травня 2019 року про звільнення у зв`язку зі скороченням штату працівників згідно пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України визнано недійсним.

Поновлено Тетяну П. на роботі на посаді економіста 1 категорії з матеріально-технічного забезпечення КП «Теплоенерго» з 27 травня 2019 року.

Стягнуто з КП «Теплоенерго» на користь позивачки компенсацію середнього заробітку за час вимушеного прогулу в розмірі 143 тис 295 грн 72 коп.

Стягнуто з КП «Теплоенерго» на користь позивачки суму судового збору, сплаченого нею при подачі позову до суду, в розмірі 1 тис 536 грн 80 коп.

Допущено негайне виконання рішення в частині поновлення Тетяни П. на роботі та стягнення на її користь розміру середньомісячної заробітної плати.

«Теплоенерго» має на користь позивачки виплатити компенсацію середнього заробітку за час вимушеного прогулу в розмірі 143 тис 295 грн 72 коп.

Це кошти, яких і так не має на підприємстві, яке постійно клянчить фінансування з бюджету і має борги.

До того ж зараз, через відсутність належного фінансування, «Теплоенерго» перейшло на 4-х денний робочий тиждень.

Цікаво і те, що на «Теплоенерго» працюють не лише штатні юристи, а й позаштатні, як контора Ульянових та їм подібні. Їм платяться величезні кошти, а результат не завжди допомагає економити підприємству.

Коли ми друкувати рішення суду ми припустили, що опальну Тетяну П., скоріш за все, звільнять за новим, штучно вигаданим, приводом. Адже не полюбляють наші можновладці тих, хто має власну думку, хто турбується за підприємство, хто відстоює правду у судах. Їм подавай покірних!

І ось тепер нам стало відомо, що економіста 1 категорії з матеріально-технічного забезпечення «Теплоенерго» пані Тетяну керівництво підприємства знову звільняє.

Ій вже надіслали повідомлення про це. Дата звільнення - 25 серпня 2020 року.

Проте згідно із законодавства керівництво підприємства має надати Тетяні П. перелік вакансій на підприємстві аби вона могла перейти на нове місце роботи на "Теплоенерго".

І тут волоси стають дибом, як керівники / чоловіки «Теплоенерго» знущаються над підлеглою / жінкою!

«Одночасно повідомляємо Вам про наявні вакансії на підприємстві, на які, за наявності відповідної кваліфікації, Ви можете бути переведеною:

- тракторист 4 розряду;

- оператор теплового пункту 2,3 розрядів;

- слюсар.... електромонтер... електрогазозварник», - сказано у листі жінці від директора підприємства Віталія Одношевного.

Ось такі чудеса еквілібристики на «Теплоенерго»: була економістом, а пропонують працювати на вакантній посаді - трактористом чи зварником.

«Кременчуцька газета» і надалі відстежуватиме дану ситуацію та інформуватиме вас про неї.

Нагадаємо, КП «Теплоенерго» працює лише 4 дні на тиждень – керівництво скаржиться, що це через борги від населення.

«Теплоенерго» програло суд працівниці, яку незаконно звільнили: тепер Одношевний має сплатити їй зарплату, або рахунки підприємства можуть бути арештовані.

Робітники на «Теплоенерго» обурені зарплатами керівництва: «ми - пашемо, а вони - жирують, та й ще нам невчасно платять».

Директора КП «Теплоенерго» Питулька «з’їли».

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться