Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Цікаве дозвілля: у Кременчуці розпочинається марафон тренінгів і майстер-класів від "Європейського клубу”

25 жовтня 2022 08:15

Розклад.

Марафон тренінгів і майстер-класів від КІПЦ “Європейський клуб” починається!!! Про розклад повідомили на сторінці Простір ідей - Європейський клуб

Участь безкоштовна, вітаються донати на ЗСУ. Вік 14+, обмежень за іншими характеристиками немає. 

Вівторок 25 жовтня, 16:00 – майстер-клас "Догляд за рослинами: краса, бізнес та ринок ландшафтного дизайну". Поговоримо про особливості ландшафтного дизайну в нашому регіоні, про рослини, догляд за рослинами й можливості для бізнесу.
Середа 26 жовтня, 16:00 – майстер-клас "Ринок краси під час випробувань" Будемо знайомитися з досвідом відкриття та ведення бізнесу у сфері краси, поєднання його з іншою діяльністю. А також побачимо (і відчуємо на собі  роботу майстрині
Четвер 27 жовтня, 16:00 – майстер-клас “Виготовлення свічок та створення атмосфери затишку”. Разом створимо свічку та познайомимося з досвідом поєднання фотографії і хендмейду у бізнесі.
П’ятниця 28.10, 16:00 – майстер-клас "Виготовлення смачних букетів: бізнес і хобі". Поговоримо з майстринею, яка виготовляє смаколики, а також разом приготуємо зефір.
Неділя 30.10, 12:00 – тренінг "Безпечна громада: інтернет, медіа та громадський активізм". Дізнаємося про цифрову безпеку та про можливості отримання цифрових послуг, які надають доступні сервіси.
Просимо обрати майстер-класи й зареєструватися за посиланням, щоб розрахувати кількість місць: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSezqHYeaPV.../viewform...
Зареєстровані учасники/-ці ми отримають персональне запрошення.
Бонус – знайомство з доступними грантовими програмами, які надають допомогу у започаткуванні чи переміщенні бізнесу ВПО у приймаючих громадах. Наш простір розташований на 0 поверсі, тож послугує укриттям на випадок тривоги.

Заходи відбуваються за підтримки Громадської спілки “Громадські ініціативи України” у рамках проєкту “Соціальна адаптація під час кризи”.
Тижневий марафон знайомства з малим підприємництвом та розвитку навичок самозарадності має на меті підтримати людей, які переселилися до нашого міста під час війни, або жили тут і раніше, та показати унікальні можливості сьогодення. 

 

Ніка Назарова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися