Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 20 Травня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Цікаво: скільки разів і куди виїздила аварійна служба ПрАТ «Кременчукгаз» упродовж минулого року

28 січня 2022 13:15

Робота у цифрах за 2021 рік.

Зменшилась річна кількість виїздів Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз» на аварійні заявки у порівнянні з позаминулим, 2020 роком. Про це свідчить звіт, складений начальником служби Сергієм Гавриковим, за підсумками роботи протягом року по всій зоні обслуговування.

У загальній кількості виїздів – 3 тис 731 – переважають оперативні роботи із огляду на витоки природного газу на внутрішньобудинкових системах. Здійснено 900 виїздів на витоки у побутових газових приладах, а також 772 виїзди – на внутрішньобудинкові газопроводи.

Всього – 1 тис 672 виклики на внутрішньобудинкові системи (1 тис 855 виїздів – 2020 року, 1 тис 880 – 2019 року).

Чималий ресурс витрачено на припинення витоків на зовнішніх газопроводах – 564 виїзди протягом 2021 року. Хоча минулого року було більше – 634.

На спрацювання телеметрії газовики виїжджали 337 разів (минулого року цифра була меншою - 270).

Зареєстровано 47 надзвичайних випадків, де побувала Служба «104» протягом нинішнього року. Власне, це 46 пожеж і один вибух. Дві пожежі безпосередньо пов’язані з газом. Зафіксовано 24 випадки займання їжі на газовій плиті.

«Кількість пожеж не зменшується,  а подекуди й збільшується. Хочеться нагадати споживачам про важливість відповідального ставлення до правил користування побутовими газовими приладами. Слід бути уважними та обережними із природним газом, бо без контролю він здатен накоїти лиха. Прилади повинні щороку обстежувати фахівці – для цього необхідно укласти угоду на техобслуговування», - констатував начальник Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз» Сергій Гавриков.

Додають, що серед викликів надійшло 582 скарги на сторонній запах.

Крім того, надійшло 334 хибні виклики, на які виїжджала Аварійно-диспетчерська служба ПрАТ «Кременчукгаз» протягом 2021 року.

Нагадаємо, що Служба «104» працює цілодобово без вихідних чи святкових днів, і готова у лічені хвилини з’явитися на місці події, щоб прийти на допомогу, а подекуди й врятувати життя.

Минулого року ми інформували вас про те, що протягом січня-червня 2021 року здійснено 1924 виїзди за аварійними викликами.

https://cutt.ly/tOtGbqn

Цікаво: 13-е число стало «найаварійнішим» для користувачів газу у лютому 2019 року. Тієї доби Служба «104» прийняла рекордну кількість заявок - 32.

https://cutt.ly/eOtKSod

 

 

За матеріалами Кременчукгаз

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися